Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Doflamingo'nun karşısındaki Law kazanamaz.

Wano'da ise Law'ın Cracker'den daha güçlü birini dahi yenebilecek bir seviyeye geleceğini düşünüyorum. Köprünün altından çok sular aktı. Luffy Dof'tan sonra 2 tane yonko komutanı ile dövüşmüşken ve Wano'da yonko ile dövüşecekken Law sabit kalmaz. Queen ile dövüşebilir belki arc sonu. Dövüşebilir derken güce ulaşabilir demekten çok rakip olarak o çıkabilir karşısına demek istiyorum. Yoksa Law'ın King-Queen düzeyine gelmesine şaşmam.
İyi de nasıl gelecek? Köprünün altından çok sular aktı lafı Luffy için geçerli. Law ne yaptı da Queen gibi birini yenecek ?

Kim kendisine kasten zarar verir?
Belki kasten değildir. Sinirli olduğundan sıkmıştır. Ya da Law'un hareket kabiliyetini kısmak için sıkmıştır.
Ya da ders vermek için. "Sen kılıcını tüm gücünle bana savursan ne olur. Aha bak. Anca elimi kesiyor azıcık." demek istemiştir.

İyi de nasıl gelecek? Köprünün altından çok sular aktı lafı Luffy için geçerli. Law ne yaptı da Queen gibi birini yenecek ?
Oda eğer kısmaz ise beklediğim 3 şey var. Biri olabilir.

1- Doffy'de uyanışı gördükten sonra kendi uyanışını merak etse güzel olurdu. :D Tabi bu uyanışlar ne oluyor da öyle açılıyor. Zart diye de çıkmıyordur ortaya da bilemem. :D

2- Umuyorum ki Oda, kılıcına boşuna lanetli dememiştir. Lanete isim bile verdi. Bu konu da işlevselliğini görsek güzel olurdu. :D

3- Gimme Knife tekniğinden anlıyoruz ki isterse teknik geliştirebiliyor. Tıbbi bilgilere sahip birinin farklı teknikler geliştirmesi çok zor olmasa gerek. :D Gördüklerimizle Oda cidden kısmış meyveyi. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık