Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Olabilir. Thriller Bark Arc'ta nasil Nami'nin yaninda bitisi bu olayi ozetliyor gibi. Ve meyvenin verecegi hasarlar itibariyle karsi rakibi cok zor durumlara dusurebilir.
Law da kuma da işini tek hareketle bitirebilecek meyvelere sahip bu yüzden iş daha hızlı olana bakıyor gibi.

Neredeyse Luffy kadar. :artiz:

Kan kusma sebebi Bellamy. Luffy'in hakisi karnına odaklanmış bir de. İlginç, çok ilginç.

Still Law.
Luffy'nin b.hakisinin Doffy'ninkinden daha iyi olduğunu iddia ettiğimi hatırlamıyorum :D Bellamy orda tüm hızıyla beraber saldırıyor.Doffy Law'ın kılıcını b.hakiyle tutmasına rağmen eli kanıyor.Fark ortada bana kalırsa.

Law elini kesmiyor adamın. Mingo sıkıyor kılıcı. Arkadaşlar da demiş zaten. Lütfen.
Aksini iddia etmedim ki ben hocam :D Adamın b.hakisi üst seviyede değil işte.Kılıcı sıkarken elini kesiyor ama Law b.haki kullanmadan :fool:

Law bu arc hangi komutanı indirecek acaba? King'i indirirse mesela forumdakiler hala sağ kol Dof'u tekler iddiasını sürdürecek mi? Kafamda cevap bekleyen sorular var.
King,Queen Zoro ve Sanji'nin rakibi bana kalırsa.Queen'in ödülü 1.320 çıktı,King'in ödülü de 1.330 çıkarsa kesin gibi bir şey bu.

Son düzenleme:
Doflamingo'nun karşısındaki Law kazanamaz.

Wano'da ise Law'ın Cracker'den daha güçlü birini dahi yenebilecek bir seviyeye geleceğini düşünüyorum. Köprünün altından çok sular aktı. Luffy Dof'tan sonra 2 tane yonko komutanı ile dövüşmüşken ve Wano'da yonko ile dövüşecekken Law sabit kalmaz. Queen ile dövüşebilir belki arc sonu. Dövüşebilir derken güce ulaşabilir demekten çok rakip olarak o çıkabilir karşısına demek istiyorum. Yoksa Law'ın King-Queen düzeyine gelmesine şaşmam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık