Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Sınırsız bisküvi üretiyor yoksa Luffde parçalıyordu ve Law'ın kesebileceğide kesin değil...
Valla görünüşe göre üretirken ellerini çırpması gerekiyor. Law meyve gücü sayesinde püskevitleri keser. Esas bedeni kesemese dahi esas bedenin yerini tespit etmiş olur; Shambles ve ardından yapacağı tek şey var; Gamma Knife.

:a:

Bu Oda Law'ın meyveyide kısmış yada kısıtlayacak sonrasında, Meyvede hayvan gibi potansiyel var.

bu adam vergoyla dağ kesmek dışında birşey yapmadı,dofa luffy olmasa attack bile yapamadı,hasar bile veremedi tek başına,madem öyle Dofuda ortadan ikiye böleydi,bu adam her önüne geleni bölüyor herhalde,dofa zarar veremedi,bisküvileride aşamaz,vergo dışında neyi başardı elle tutulur bilmiyorum

Law gayette alabilir. Ben de kesin gözüyle bakamıyorum ama Cracer'in acı eşiği yok, bunu gördük. Yediği ilk darbede perte çıktı.
Yani Law'ın Doflamingo seviyesi olmadığı gerçeği var da Cracer ne kadar Doflamingo seviyesi o tartışılır. Bir tek b.haki konusunda Doflamingo'nun önünde. Birbirlerinin güçlerinden habersiz oldukları için, daha zeki olan Law alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık