Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Trafalgar D. Water Law ve Sugar Ne Kadar İlerleyebilir?

Hangisi son raundları olur ?

• Kullanılan toplam oy
    44
Önce bir replik kasar.Ulen dressrosa ne yaptın 5 yaşında veletlere diye tabii olmazsa olmaz. :( Sonra da devrimciler bir liderimiz vardı da kimdi moduna geçer. :D
Çok sağlam bir noktaya bina ördün. Harbi düşününce çok sipesifik birşey geliyor insanın aklına şöyle bir konu olsa; Sugar şunları şunları oyuncak yapsa(önemli kişiler) sonuçları neler olur. Üff süper.

asdgadaıdhaıosjdas karnına basıncada konuşur mu?
Neyse fazla abartmayalım son iki mesaj tamamen konudan alakasız oldu kusura bakmayın arkadaşlar. :D
Karnına basında "Alayınızı devireceğim ulan" diye ses çıkarır. :D

Önce bir replik kasar.Ulen dressrosa ne yaptın 5 yaşında veletlere diye tabii olmazsa olmaz. :( Sonra da devrimciler bir liderimiz vardı da kimdi moduna geçer. :D
"Bir gün bu Dressrosa'yı değiştirdiğime tüm dünya şahit olacak" falan der, sonra da elinden tutar ve mortingen. :D

Luffy ile Kyros'u sezemeyen klondu. Klonda ne gezer haki. :D
Bir de diyorum ya işte, hissetseler bile önemi yok, elemanlar aşırı hızlı. Daha ellerini kaldıramadan oyuncak olur satılırlar.

Sonic reyizin o sahnesini koyma la içim acıyor. :D
Aynen şimdi hatırladım. Ama dediğim gibi pek önemi yok. Yusuf WB bak rüyasında 550 milyonluk adamı tekliyor. Bir de kendisine gelen Sugar'a üflediğini düşün.:D Magma'yı üfürüğüyle söndürüyor. Sugar fiziksel olarak güçlü olsa tamam diyeceğim de. Oyuncak olduktan sonra bile h.haki ile bayıltılma ihtimali var. Bİr çok ihtimal var. Ve serinin dinamiğine göre de o grubun o seviyedeki adamları o şekilde alt etmesi çok zor.:D

Çok kötüydü o sahne ya.:D

Ama karşıdan gelen Mini Coope'a Kamyon ile çarptığını düşün.:D Bunu kendi lehine bile kullanabilir rakip.

Dragon'un gücünü gördük mü? Yok. Sen Mihawk için yanılma hakkını kullanıyorsan bende bunun için kullanabilirim.

Dragon h. haki kullandığını veya olduğunu göster, tekrar okurum.:(
Ben var ya da yok demedim ki.
Zaten ele ayağa düşmüş Dof'ta bile var kral haki. Arc bossu olup ana karaktere doğru düzgün zarar veremeyen tek karakter. :/
Dragon'da kral haki çıkmasına gerek yok yani. Rüzgarıyla bayıltır.

Aynen şimdi hatırladım. Ama dediğim gibi pek önemi yok. Yusuf WB bak rüyasında 550 milyonluk adamı tekliyor. Bir de kendisine gelen Sugar'a üflediğini düşün.:D Magma'yı üfürüğüyle söndürüyor. Sugar fiziksel olarak güçlü olsa tamam diyeceğim de. Oyuncak olduktan sonra bile h.haki ile bayıltılma ihtimali var. Bİr çok ihtimal var. Ve serinin dinamiğine göre de o grubun o seviyedeki adamları o şekilde alt etmesi çok zor.:D

Çok kötüydü o sahne ya.:D

Ama karşıdan gelen Mini Coope'a Kamyon ile çarptığını düşün.:D Bunu kendi lehine bile kullanabilir rakip.
Yahu oyuncak olunca bi numarası kalmaz onun. Sabaody'de indirimle satarlar. :D

Klavye delikanlısı olup sanal alemde devrim yapar sonra böyle. :D

ahahaha Feysbuk'tan aforizma paylaşıp devrim yapar artık :D

Yahu oyuncak olunca bi numarası kalmaz onun. Sabaody'de indirimle satarlar. :D

ahahaha Feysbuk'tan aforizma paylaşıp devrim yapar artık :D

Oyuncak deyip geçme Yusuf hocam.:D Bak Sugar bir oyuncak ile bayıldı. Sen WB'nin oyuncak halinde alacağı tipi bir düşün.:D Kaido'nun oyuncak halini düşün. O bile bayıltır Sugar'ı. asdadassdad

Luffynin h.hakisinden sonra.
Dragon'u dolaylı yoldan övmüş işte. Dragon da kesin var yok belli değil.
Ben var ya da yok demedim ki.
Zaten ele ayağa düşmüş Dof'ta bile var kral haki. Arc bossu olup ana karaktere doğru düzgün zarar veremeyen tek karakter. :/
Dragon'da kral haki çıkmasına gerek yok yani. Rüzgarıyla bayıltır.
Ben de Dragon'u sanılanın aksine amiral civarı görüyorum. Gerçi bu gömmek değil ama güç olarak öyle düşünüyorum ve yanılma payı hakkımı kullanıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık