Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Trafalgar D. Water Law ve Sugar Ne Kadar İlerleyebilir?

Hangisi son raundları olur ?

• Kullanılan toplam oy
    44
He öyle işine gelince ne de güzel senaryo oluyor her şey. :( Sugar net konuşmuş Usopp net konuşmuş daha mangaka ne göstersin.
Daha birde numarası,dalaveresi falan var bu işin.Sugar da zaten bu kısımda çocuk numarası yapacaktı.
Dokunması yetiyor evet. Dokunabilirse temas olursa olur. Ama haki zırh olarak da kullanılıyor. Diğer taraftan Law'da içden bir savunma yoktur %100 öleceksin dediydi Dof'a. Bir doktor olarak bu benim kesin teşhisim demişti. Ama yanıldı. Yani hiçbir şey kesin değil tam olarak. Olay farklı yöne kaymasın. Aklıma gelen en iyi örnek buydu o yüzden verdim.:D

Dokunması yetiyor evet. Dokunabilirse temas olursa olur. Ama haki zırh olarak da kullanılıyor. Diğer taraftan Law'da içden bir savunma yoktur %100 öleceksin dediydi Dof'a. Bir doktor olarak bu benim kesin teşhisim demişti. Ama yanıldı. Yani hiçbir şey kesin değil tam olarak. Olay farklı yöne kaymasın. Aklıma gelen en iyi örnek buydu o yüzden verdim.:D
O mevzu belli değil.Haki meyve gücünü iptal etmiyor.Darbeyle bu ikisi farklı şeyler.Zaten herkes Shanks gibi bariyer seviyesiyle dolaşmıyor.Yok çünkü o derece haki.Odaklıyorlar bir noktaya.Amiraller bile ellerinde toplayıp savunuyor.Ne kadar vücuda dağıtırsan etkisi o kadar azalır.
Chinjao da zırh yapıyordur ama ne işe yaradı.Zırh hasarı azaltıyor dokunmaya engel değil.

O mevzu belli değil.Haki meyve gücünü iptal etmiyor.Darbeyle bu ikisi farklı şeyler.Zaten herkes Shanks gibi bariyer seviyesiyle dolaşmıyor.Yok çünkü o derece haki.Odaklıyorlar bir noktaya.Amiraller bile ellerinde toplayıp savunuyor.Ne kadar vücuda dağıtırsan etkisi o kadar azalır.
Chinjao da zırh yapıyordur ama ne işe yaradı.Zırh hasarı azaltıyor dokunmaya engel değil.
Zaten kokadan bahsetmiyorum. Ki koka ile bile savunulup savunulmayacagi belli degil. Cunku eminim hicbiri koka ile kendini savunmaya calismamistir bile. Zaten haki meyve gucunu iptal eder demiyorum.Meyvenin calismasi icin dokunmak sart. Eger bu sarti yerine getirmesini engellersen onemi kalmiyor. Iste haki burda o gorevi goruyor. Bir nevi zombili bir dunyada ustunde celik zirh varmis gibi dusun.:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık