Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Koon, Chang'a beni gerçek bir savaşta yenemezsin tarzı şeyler söylüyor. Bu acaba 1v1 mi yoksa takım olarak karşılaşma mı o da önemli. Ayrıca Chang'ın gözü muhtemelen Koon tarafından yapılmış ve Koon'u diğer karakterlerden çok daha öne çıkaran zekası var. Ama yine de bu adam bile kazık yiyebiliyor. SIU hiçbir karakteri yenilmez olarak göstermedi, Arie Hon'un katında nolcak onu da çok merak ediyorum, SIU hastalanmazsa orayı da 4-5 sene içinde anca görürüz.

Bence o en güçlü 5 içinde Chang en güçsüzüydü.Androssi de muhtemelen ciddileşirse Mad Dog ile kafa kafaya olurdu.Ran da Anak'tan çok az bir farka öndeydi bana göre.Anak'ın da Koon'un önünde olduğunu düşündüğümden bence arşimet katında güçlü değildir.Şimdi için bir şey diyemiyorum.Ne adam akıllı Ran'ı gördük ne de Koon'u.
Koon biraz beyin adamı fazla güçle ön plana çıkmadı genelde zekasıyla ön plandaydı ama ran güç olarak uyguladığı teknik olarak daha yıkıcı güçe sahip anakla 1v1 bile girdi ezilmeden hata yeniceğini bile düşündüm ama ranın yeri doldurula bilir, koonun ki zor

Koon,Ran,Anak, Zahard,10 aile mirasçıları onların seviyesi zaten farklı olmalı diğerlerine göre. Siu'nun tarzı biraz HxH'a benziyor, Yani Shinsoo'ya iyi hükmeden kazanır üzerine kurulmamış dövüşler, Oyunun kuralları,mekan,psikolojik durum gibi faktörlere dayandırmış ki çoğu seride böyle yapar ama kazanılan zafer havalı görünsün diye dayarlar ''sana inanıyorum takeşi'' klişesini.

Alpamis

Bildigim tek sey bizim Baam alayını solladı. Zaten tek seferde teknikleri kopyalayabiliyor bu adam. Su an acık ara bizimkiler icinde en gûçlüsü.

Koon biraz beyin adamı fazla güçle ön plana çıkmadı genelde zekasıyla ön plandaydı ama ran güç olarak uyguladığı teknik olarak daha yıkıcı güçe sahip anakla 1v1 bile girdi ezilmeden hata yeniceğini bile düşündüm ama ranın yeri doldurula bilir, koonun ki zor
Zaten Koon Baam'ın serideki yol göstericisi ve biraz değil bariz şekilde beynini çok iyi bir şekilde kullanabilen bir karakter.Koon'un şu ana kadar güç olarak öne çıktığı bir yer görmedik.Ran da Marshenny'nin tekniği kullanıyor ve güç olarak öne çıktı bu zamana kadar.
Ben Baam ile Androssi arasında da çok fark olduğunu sanmıyorum.

Koon guc bakimindan eksik ve guc gosterecegi bir yarismaya dahil olacagini sanmiyorum.
Ama baam, diken ile tam savasirsa zahard'a kadar yolu var

Zaten Koon Baam'ın serideki yol göstericisi ve biraz değil bariz şekilde beynini çok iyi bir şekilde kullanabilen bir karakter.Koon'un şu ana kadar güç olarak öne çıktığı bir yer görmedik.Ran da Marshenny'nin tekniği kullanıyor ve güç olarak öne çıktı bu zamana kadar.
Ben Baam ile Androssi arasında da çok fark olduğunu sanmıyorum.
Aynen ama şimdi seriyi 3 günde okuduğum için tam hatırlamıyorum bir daha okucam
Androssi bir prenses ve katları yeniden tırmanıyo yane bir seviyeciye yakın yada aşşağa kalır değildir belkide üstündür ama baamın seviyeciden düşük olduğunu biliyorum ve her katta sanırım bi shinsoo kısıtlaması yapıyolar yane o yüzden androssi ile bam arasında fark yok mudur

Aynen ama şimdi seriyi 3 günde okuduğum için tam hatırlamıyorum bir daha okucam
Androssi bir prenses ve katları yeniden tırmanıyo yane bir seviyeciye yakın yada aşşağa kalır değildir belkide üstündür ama baamın seviyeciden düşük olduğunu biliyorum ve her katta sanırım bi shinsoo kısıtlaması yapıyolar yane o yüzden androssi ile bam arasında fark yok mudur
Androssi ilk kez tırmanıyor kuleyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık