Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Selamlar webtoonlara başlamak için uygun seri mi birde solo levelingi 30 a kadar okumuştum devam edeyimmi.
Tog çok iyi bir seri. Şu anki gidişatı sevmesemde konusu hikayesi derinliği olan bir seri. Solo leveling ise nazarımda çöp bir seri. Çizimleri güzel ama asarım keserim kafasındaysan belki gideri var

Tog çok iyi bir seri. Şu anki gidişatı sevmesemde konusu hikayesi derinliği olan bir seri. Solo leveling ise nazarımda çöp bir seri. Çizimleri güzel ama asarım keserim kafasındaysan belki gideri var
Valla hocam fantastiklik sonra bi anda değilde zamanla gelişen karakter güzel bir hikaye örgüsü varsa sarar beni ama webtoonlardan yana hiç şansım olmadı türk dizileri gibiydi bende bırakmıştım herkes bunu övüyordu bi sorayım dedim.

Webtoon değil de manhwa,
Ya aslında ikiside.

Çünkü yanlış bilinen bir şey var .Webtoon=Renkli Kore Mangaları gibi bir algı var öyle değil.

Tamamıyla dijitalde yazılıp çizilen ve sonrada dijitalde online olarak yayınlanan, ve yayınlandığı online platform hariç başka yerde hakları olmayan, basılmayan her türlü comics webtoon'dur.

Manwha ise Koreli sanatçılar tarafından yazılıp çizilen çizgi romanların genel adı.

Nitekim yaratılma ve yayınlanma şekli ile ToG bir Webtoon ancak aynı zamanda Koreli sanatçı eseri olmasından ve de Korece yazılmasından dolayı da bir manhwa

Valla hocam fantastiklik sonra bi anda değilde zamanla gelişen karakter güzel bir hikaye örgüsü varsa sarar beni ama webtoonlardan yana hiç şansım olmadı türk dizileri gibiydi bende bırakmıştım herkes bunu övüyordu bi sorayım dedim.
Cok iyi seri ama ilk sezonun çizimler sıkıntılı. Çizimlere katlanabilirsen harika bir 2. Sezonu var. Manga manhwa falan aleminde en zevk alarak okuduğum eserlerden biridir 2. Sezon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık