Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Silinmiş Üye

Oyunlar serinin bir parçası.İkinci sezonun başları biraz sıkabilir ama atölye savaşı arc'ı baya iyi.
İkinci sezonun başları zaten sıkıcı Atölye Savaşı arcı baya iyi ve sonrasında da cehennem treni arcı geliyor.O zaman sıkılmazsın.
Oyunları pek sıkıntı etmiyorum ama ardı ardına okuyunca da kafamda bilgi kalabalığı gibi duruyor. O yüzden şikayet ettim yoksa ona göre hareket etmeleri ve bu oyunlar üzerinden kendi hikayelerini anlatması güzel.

İkinizde Atölye savaşı demişsiniz, o kısımları 4 gözle bekliyorum.

Yeni bolumler gelmis diyen yok :/, bunun rawlarinin yeri nerde atacak varmi
Şu konuda paylaşılıyor genelde.

Silinmiş Üye

2 gündür elim ayağım titriyor. Atölye savaşının siniri daha yeni atlattım ve çok doluyum. Bu rachel nasıl iğrenç, pis, ahlaksız, kişiliksiz, sıfatsız, kaliteli biçimde onun bunun çocuğu olmuş anlamıyorum. Ya Baam'ı attın sinirlendik ulan koşucu biladerden ne istiyordun ? Hee konuşsana leş karakter ?? Bi de adamın ayağını sakatladı kıskanç yelloz pis karakter yaa. Ulan bundan sonra herkes Dan fotoğrafı yapıp saygı duruşuna geçsin ne güzel lafı çaktı.

Rachel sana daha sövecem de ban yememek için zor tutuyorum kendimi. Çöp karakter :(

2 gündür elim ayağım titriyor. Atölye savaşının siniri daha yeni atlattım ve çok doluyum. Bu rachel nasıl iğrenç, pis, ahlaksız, kişiliksiz, sıfatsız, kaliteli biçimde onun bunun çocuğu olmuş anlamıyorum. Ya Baam'ı attın sinirlendik ulan koşucu biladerden ne istiyordun ? Hee konuşsana leş karakter ?? Bi de adamın ayağını sakatladı kıskanç yelloz pis karakter yaa. Ulan bundan sonra herkes Dan fotoğrafı yapıp saygı duruşuna geçsin ne güzel lafı çaktı.

Rachel sana daha sövecem de ban yememek için zor tutuyorum kendimi. Çöp karakter :(
ahahahhah sakin ol şampiyon :D

Silinmiş Üye

ahahahhah sakin ol şampiyon :D
Ulan !!!! Ya gene tepem attı nasıl sakin olayım olum :( Dan reis sen adamın dibisin de şu Baam'a da az ders ver. Mal gibi çocuk sürekli göğe bakıyor ulan bu Galileo bu kadar baksa kulenin ardını görürdü.

Biri şu salağa bırak bu işleri Androssi ile ilgilen desin lütfen !!!

Ulan !!!! Ya gene tepem attı nasıl sakin olayım olum :( Dan reis sen adamın dibisin de şu Baam'a da az ders ver. Mal gibi çocuk sürekli göğe bakıyor ulan bu Galileo bu kadar baksa kulenin ardını görürdü.

Biri şu salağa bırak bu işleri Androssi ile ilgilen desin lütfen !!!
Yakın zamanda yeni bir prenses daha göreceksin. Abovv o ne öyle! Yeme de yanında yat.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık