Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
İster misiniz Zahard, Urek'i indirip tekrar aktif seviyeci olduğunu kuleye en cafcaflı şekilde duyurup anlı şanlı bir geri dönüş yapsın? :/ Bu düşük bir ihtimal elbette ama tipik bir bölüm sonu canavarı gibi Baam'ın kendisine gelmesini beklemeyecek bence.
Veri katında zaten benzer ipuçları vardı. Kaderden kaçmayı bulduğunu söylemişti malum. Kaderi kulenin kralı olmak olan adam neden böyle bir şey söyledi ki zaten?

Muhtemelen Phantanın öldürmemesi de buna bağlanacak. Kulenin kralı olmak pek de iyi bir şey değildir belki de?

Veri katında zaten benzer ipuçları vardı. Kaderden kaçmayı bulduğunu söylemişti malum. Kaderi kulenin kralı olmak olan adam neden böyle bir şey söyledi ki zaten?

Muhtemelen Phantanın öldürmemesi de buna bağlanacak. Kulenin kralı olmak pek de iyi bir şey değildir belki de?
Siu bir yerde yazmıştı kulenin kralı beklediğiniz gibi kral anlamına gelmiyor diye.Ben kaderden kaçmak için üst katlara çıkmadığını düşünüyorum ama bence Gustang mührü kıracak.

Rak'ın soyunun güçlerini açığa çıkartması uzadı bile, çoktan o işe el atılmalıydı. Hala mızrak sallıyor. Koon'u güçlendiricem diye saçmalattı iyice ya. Adamın rengi belli değil artık. Oturmuş bir şey yok. Orduyla karşılaşma için yine parça parça katlardan toplamalarla kavuşma olur. İlerler illa ki yani.
Sıralamada pek çok insanın iki sınıfta var. Fenerci + mızrakçı da uyumlu roller. Ama kendi zekası ile keskinleştirebilecekken power up veren ateşi alması benim de hoşuma gitmedi. Ha o olayı da güzel kullanıyor, Baam'a neden henüz ateşini vermedi onu da bilmiyorum. :(
Neyse Evankhell de ateşin hasını öğretir belki Koon'a da babasından intikamı ateşle alır diyelim. :(

Ne yapsa boş, göklerden gelen bir karar vardır! Kaderden kaçmak da kaderin kendisidir kardeş. :a:

Bence Arlen Grace, Ezel'de ki Selma, Eyşan gibi biri çıkacak. Zahard'a çiçek dağıtıp arkasından V ile aşna fişnelemiş olacak.
Sıralamada pek çok insanın iki sınıfta var. Fenerci + mızrakçı da uyumlu roller. Ama kendi zekası ile keskinleştirebilecekken power up veren ateşi alması benim de hoşuma gitmedi. Ha o olayı da güzel kullanıyor, Baam'a neden henüz ateşini vermedi onu da bilmiyorum. :(
Neyse Evankhell de ateşin hasını öğretir belki Koon'a da babasından intikamı ateşle alır diyelim. :(
Millet Rak'tan ateş, buz, toprak falan beklerken Koon element ustası kesildi. Ondan hoşuma gitmedi benim. Yazar Rak'ı çok boşluyor. Rak hep peşlerinden koşuyor, ortadan kaybolunca umurlarında olmuyor doğru dürüst. Bi soy muhabbeti çıkardı güç dengesi yaratmak için, onu da sallamadı yazar. Acil Rak'a el atmalı.

İster misiniz Zahard, Urek'i indirip tekrar aktif seviyeci olduğunu kuleye en cafcaflı şekilde duyurup anlı şanlı bir geri dönüş yapsın? :/ Bu düşük bir ihtimal elbette ama tipik bir bölüm sonu canavarı gibi Baam'ın kendisine gelmesini beklemeyecek bence.
Yense bile sıkıntı olur. Büyük savaş yaklaşırken yapmaz bunu.

Siu bir yerde yazmıştı kulenin kralı beklediğiniz gibi kral anlamına gelmiyor diye.Ben kaderden kaçmak için üst katlara çıkmadığını düşünüyorum ama bence Gustang mührü kıracak.
SIU'nun söylediği şey ilginçmiş duymamıştım daha önce. Yüzük prensler falan çok güzel olaylar dönecek. Zaten öldürmeni istediğim biri var denmişti Wangnan'a...
Ne yapsa boş, göklerden gelen bir karar vardır! Kaderden kaçmak da kaderin kendisidir kardeş. :a:
Öyle kader mi olur la başkasının insafına kaldığın :( Sonuna kadar Zahard savunacağız!!

Zaten köylü Baam daha geldiği yeri bilmiyor...

Millet Rak'tan ateş, buz, toprak falan beklerken Koon element ustası kesildi. Ondan hoşuma gitmedi benim. Yazar Rak'ı çok boşluyor. Rak hep peşlerinden koşuyor, ortadan kaybolunca umurlarında olmuyor doğru dürüst. Bi soy muhabbeti çıkardı güç dengesi yaratmak için, onu da sallamadı yazar. Acil Rak'a el atmalı.
Liderin kendine seçtiği hasım yeter. :)
Şaka bir yana Rak'ı eğlence amaçlı kullanmaya çalışıyor sanki. Ön plana atması gereken isimlerden biri. Hatsu ve Rak hakkettiği yerde değiller şimdi.

Aile liderlerinde söylenene göre 2 3 kişi Urek denen adama kafa tutabiliyor.O iş kolay değil öyle bir de kendi diyor beni bir de Phanta ile dövüşürken görün diye.Urek hala kapali kutu senaryo nasil işliyecek bakalim.
Şu kedi köpek olayi asil ilgimi çekiyor şu an bakalim nasil bitcek.

Aslında 1 defa Baam'a o ateş gücünü verdi ve geliştirdi. https://mangasloth.com/read/1704-sezon-3-bolum-42-unutma-beni-cicegini-tasiyan-duvar-5

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık