Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

SIU'nun ağır troll olduğunu düşünmeye başladım. Bu adam her dirildiğinde aha ortalığı inletecek diye hype'lıyor milleti, sonra rezil ediyor karakteri.

Gustang'dan sonra belki en iyi girişi yapan karakterdi.
Oyuncak yaptı adamı(?) gerçekten.

Evankhell'in son ettiği laf, shounen anahtar noktalarından biri değil mi? Ben o ana kendimi kaptırıp hypelanmadım, diyemem.

Acaba ilk Evankhell mi Bam'la ilgilenecek yoksa Gustang mı, gerçekten merak ediyorum. Bir de timeskip geliyor gibi hissettim, umarım olmaz ama bilemiyorum.

Oyuncak yaptı adamı(?) gerçekten.

Evankhell'in son ettiği laf, shounen anahtar noktalarından biri değil mi? Ben o ana kendimi kaptırıp hypelanmadım, diyemem.

Acaba ilk Evankhell mi Bam'la ilgilenecek yoksa Gustang mı, gerçekten merak ediyorum. Bir de timeskip geliyor gibi hissettim, umarım olmaz ama bilemiyorum.
muhtemelen geliyor, cunku suan baam bir anlama cokmus durumda ve tamamen ic dunyasina kapaniyor. Ya kendini icinde egitmeye basliyacak yada baskasi gelip egitecek. Baamin icinde hersey var suan, bm bile geldi

Maschenny ağır favorim oldu ya, çok manyak. Garam'ı böyle bekliyordum ama bu istediğim gibi çıktı. Onun için tüm prensesleri satarım. Fug asla harekete geçmez öyle bir beklentiniz olmasın. Vaad edilmiş prens yükselene kadar karanlıklarda bekleyeceklerdir. Şimdiye kadar saldırıp kendilerini bitirmeme sebepleri sadece güç elde etmek değildi. Şimdi henüz olgunlaşmamış bir Baam için Fug kendini yok etmez. Fug yok olursa Baam kaçak hayatı yaşamak zorunda kalır tıpkı Anak gibi henüz seviyeci olmadan senaryo oraya gelmez. Seviyeci bir Baam için yok edilmiş bir Fug ölen bazı arkadaşlar ve intikamcı bir Baam izleyebiliriz. Son zamanlarda shounen mantığı hissedilebilir oldu ama bence bu çizerin tavsiye aldığı kişiler yüzünden diye düşünüyorum. Zamanı gelince kendi karanlık boğucu havasını yansıyacaktır.

2. sezon uzadı bayağı, Gizli Kat arcının başında yarıyı geçtiğimizi doğrulamıştı Siu. Bir noktada sezonun bitmesi ve zaman atlaması olması kaçınılmaz gibi bir şey. Adamlar 4 yıldır 10 kat tırmandı yaklaşık bu hızla gitse serinin sonunu torunlarımız, Siu'nun torunundan okurdu :D
Jinsung'un dediği gibi Maschenny boyunu aşan işlere kalkışıyor gibi geliyor bana. Ama aynı zamanda da aklına eseni yapacak bir karakter değil, işlerin nereye varacağıyla ilgili azçok bir fikri vardır en azından.
Zamanında Gizli kata gidip Eduan'ın gençliğiyle buluşması gizli tarihi bilmesi anlamına geliyor. Yine de bana sanki Zahard'ın elinde bir piyonmuş gibi izlenim uyandırdı. Büyük bir savaş dileği ve yaptıkları ortalığı karıştırabilir ama sonunda düşmanlar deliklerinden çıkmış, hainler kendini belli etmişken Zahard bir bahar temizliği yaparsa şaşırmam belki birkaç bin yılda bir temizlik oluyordur bu daha kapsamlısı olur. :D
Şu an beni asıl merak içerisinde bırakan histerik Maschenny değil Gustang. Bir bilezik nelere mal oldu, adam kaplumbağa gibi evini sırtlayıp kaçmış, Serçeparmakvari bir karakter bu kadar kendini ortaya çıkarmamalıydı.

Fug'ın antiklerine gelirsek.. nihai amaçları Zahard'ı ve 10 aileliderlerini öldürmek. Yani eğer aile liderleri ölür veya kontrat yaptıkları Gardiyan ölürse onların soyundan gelenler de güçlerinin önemli bir bölümünü kaybetmesi lazım mantık açısından.
Dolayısıyla Fug ve 10 aile arasında yakın ilişkiler beklemiyorum Gustang hariç. Evankhell örneğindeki gibi Antiğin soyundan gelenler, lanetliler falan daha ağır basacaktır o tarafta. Karaka'nın adamlara bak, sirkten kopup gelmişler :oleyo2:

He is also one of the Koon Family branches that can use one of the ultimate spear technique's known as "Maschenny Style: Lightning Spear", developed by Maschenny Zahard
Bir de çok öenmli bir şey değil ama Maschenny ortalıktayken aklıma geldi. Yukarıda bahsedilen aslında prenses olan Maschenny değil, Eduan'ın karısı ve prensesle Ran'ın annesi olan Koon Maschenny.Troll yazarımız kıza annesinin ismini vermiş ve Koon Aile arcnını da sürekli geriye attığı için kaynadı gitti herhalde.
Koon ailesinde Maschenny dalı dendiğinde eğer ''bir prenses çocuk sahibi olamıyorsa nasıl aile içi dal var teknik geçiyor?'' falan diye düşünüyorsanız cevap bu.

Son düzenleme:
@Daredewill @Elodin ikinci sezon da sona gelmişken şöyle kapsamlı bir ikinci sezon analizi yapsanız da zevkle okusak.
Cehennem Treni sagasının bittiği doğrulandı, aradan sonraki arc 2. sezonun parçası olacakmış ama herkeste sezon bitti gibi bir izlenim oluştuğundan belki sonraki arcı 3. sezonun parçası olarak duyururum demiş.
Analize gelirsek son bölümün de İngilizcesi çıksın istemediğimiz kadar zaman olacak tartışmak analiz etmek için.:D

Cehennem Treni sagasının bittiği doğrulandı, aradan sonraki arc 2. sezonun parçası olacakmış ama herkeste sezon bitti gibi bir izlenim oluştuğundan belki sonraki arcı 3. sezonun parçası olarak duyururum demiş.
Analize gelirsek son bölümün de İngilizcesi çıksın istemediğimiz kadar zaman olacak tartışmak analiz etmek için.:D
Daha bir bölüm mü çıkacak.Oh mis.Böyle fazla boş geliyordu son için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık