Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

thosy

Aklını kaçırdıktan sonra yakalanıp bir yere kapatıldığı söylenen prensesi diyorsun demi? Benim de aklıma o geldi okur okumaz.

http://www.batoto.net/forums/topic/18032-spoilers-tower-of-god-season-2-chapter-108-raws/page-11

Random-Webtoon-Fan adlı üyenin yorumu, Mangacow'dan çok daha güvenilirdir kendisi.

Nope, no witch mentioned at all. (Wharyun fans must be real sad now.)

They must have got confused 마녀(witch) with 미녀(beautiful woman)
Orada en güçlü yazdığını reddetmemiş.Sadece cadı değil güzel kadın demiş.Kuledeki en güçlü kadın Eurasia Enne Zahard olduğuna göre kesin odur.

thosy

Aklını kaçırmasına silahı mı sebep oluyordu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
Ben de tam hatırlamıyorum tekrar okumam lazım. Başka birisinin silahını çaılıyordu 2 silahı oluyordu sanırım.

Tower of God okumayalı çok olmuş isimleri bile hatırlamıyorum düzgün. Bir tekrar zamanı gelmiş. :D

Orada en güçlü yazdığını reddetmemiş.Sadece cadı değil güzel kadın demiş.Kuledeki en güçlü kadın Eurasia Enne Zahard olduğuna göre kesin odur.
Ben de "Cadı değil, güzel kadın yazıyormuş, çeviri hatası var." yazdım zaten. Eurasia Enne Zahard bir yere mühürlenen bir prenses, Garam Zahard'ın ise 43. katta saklandığı söyleniyormuş, Urek ve Garam Zahard arasındaki durum ve Urek'in önümüzdeki arclarda olaylara büyük ihtimalle dahil olacağını düşünürsek, oradaki prensesin Garam Zahard olması daha uygun olur 'bence'.

Ben de "Cadı değil, güzel kadın yazıyormuş, çeviri hatası var." yazdım zaten. Eurasia Enne Zahard bir yere mühürlenen bir prenses, Garam Zahard'ın ise 43. katta saklandığı söyleniyormuş, Urek ve Garam Zahard arasındaki durum ve Urek'in önümüzdeki arclarda olaylara büyük ihtimalle dahil olacağını düşünürsek, oradaki prensesin Garam Zahard olması daha uygun olur 'bence'.
http://www.batoto.net/forums/topic/18032-spoilers-tower-of-god-season-2-chapter-108-raws/page-9
It is about going up 6 Floors at once, most die along the way, there is rumored to be the greatest beautiful woman/man sleeping at end of it.
Yukarıdaki sleeping ifadesi bana daha çok Enne Zahard ı çağrıştırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık