Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Şu saatten sonra Androssi Racheli bir bulsun kazığa oturtur.
O kadar kolay olacağından şüpheliyim.O da sonuçta bir irregular.Ve yetenekleri hakkında hiçbirşey bilmiyoruz.SIU onu boş gezenin boş kalfası yapmayacaktır herhalde.
Ho bile yaşasaymış Reflejo gibi biri olacakmış.

O kadar kolay olacağından şüpheliyim.O da sonuçta bir irregular.Ve yetenekleri hakkında hiçbirşey bilmiyoruz.SIU onu boş gezenin boş kalfası yapmayacaktır herhalde.
Yetenek belirtisi olsa Fug Baam'ı slayer yapmaya çalışmazdı. İsimde İrregular Rachel ben herhangi bir yetenek beklemiyorum racheldan.

lucci

Rachel da olsa irregular irregulardır arkadaş. İllaki shinso da yeteneklidir diyorum ben. Hele ekmek bıçağını kullandığı zamanlar çok tehlikeli oluyor:D

thosy

Rachel'ın irregular olduğu kesin değil. Ne olduğu belli değil hala onun. :D

Baam'ın FUG'a güvenmek için bir sebebi yok. Koon'u öldürmeye kalkarak zaten anlaşmayı baştan bozdular. Tekrar güvenip yanlarına gitmeyecektir. Ha FUG ondan vazgeçmez, peşine düşer o ayrı.

Mad Dog, FUG Slayer'ı olmak istiyormuş. Muhtemelen Baam'ın ölmesini istiyordu, belki de thorn'u kendine almayı planladı. Burada eğer Baam'ı yenseydi FUG Slayer adayından daha güçlü olduğunu gösterip kendisi aday olmaya çalışacaktı bence. Ama dövüşüp kendini ispatlama şansı bulamadı, muhtemelen ondan bahsediyorlar. Baam'ın Slayer adayı olmasına devam etmesine değil, bir Slayer adayını yenip kendilerini gösterme şansını kaçırdılar. Zaten Baam'dan thorn'u geri almayı hatta öldürmeyi planlıyorlardı. Baam ölünce onu yenmiş birisi olarak Slayer adaylığı için iyi bir seçenek olacaktı. Ama işler istediği gibi gitmedi.

Yetenek belirtisi olsa Fug Baam'ı slayer yapmaya çalışmazdı. İsimde İrregular Rachel ben herhangi bir yetenek beklemiyorum racheldan.
O da doğru.Ama Thorn a sahip olduktan sonra yeteneğe ne kadar ihtiyacın olabilir ki?Zaten SIU bloğunda Baam yeteneği yüzünden değil,irregular olduğu için seçildi demiyor muydu?Bence işin içinde şu Zahard Prensi zımbırtısı var.Luslec mevzuyu bildiği için Baam ı seçmiş olabilir.

Rachel'ın irregular olduğu kesin değil. Ne olduğu belli değil hala onun. :D

Baam'ın FUG'a güvenmek için bir sebebi yok. Koon'u öldürmeye kalkarak zaten anlaşmayı baştan bozdular. Tekrar güvenip yanlarına gitmeyecektir. Ha FUG ondan vazgeçmez, peşine düşer o ayrı.

Mad Dog, FUG Slayer'ı olmak istiyormuş. Muhtemelen Baam'ın ölmesini istiyordu, belki de thorn'u kendine almayı planladı. Burada eğer Baam'ı yenseydi FUG Slayer adayından daha güçlü olduğunu gösterip kendisi aday olmaya çalışacaktı bence. Ama dövüşüp kendini ispatlama şansı bulamadı, muhtemelen ondan bahsediyorlar. Baam'ın Slayer adayı olmasına devam etmesine değil, bir Slayer adayını yenip kendilerini gösterme şansını kaçırdılar. Zaten Baam'dan thorn'u geri almayı hatta öldürmeyi planlıyorlardı. Baam ölünce onu yenmiş birisi olarak Slayer adaylığı için iyi bir seçenek olacaktı. Ama işler istediği gibi gitmedi.
Batoto da siu irregular demiş yazıyordu sanki.Acaba ben mi yanlış okudum?Bir dakika bulabilirsem bir bakayım.

Rachel, Baam'ın açtığı kapı sayesinde içeri giren bir kız. Headon'da söyledi zaten kendisine beklenen kişi sen değilsin diye. Kapı Baam için açılıyor ve Rachel da giriyor kuleye o arada. Teknik olarak Irregular seçilmediği için, ama yetenek beklemeyin çünkü kapıyı açan kendisi değil. O yüzden Baam'ı kıskanıyor ve öldürmeye çalışıyor zaten.

O da doğru.Ama Thorn a sahip olduktan sonra yeteneğe ne kadar ihtiyacın olabilir ki?Zaten SIU bloğunda Baam yeteneği yüzünden değil,irregular olduğu için seçildi demiyor muydu?Bence işin içinde şu Zahard Prensi zımbırtısı var.Luslec mevzuyu bildiği için Baam ı seçmiş olabilir.
Thorn kendi seçiyordu diye hatırlıyorum bir bakmak lazım. Rachelın öyle kolayca Thornu alabileceğini düşünmüyorum alsa bile Baam kadar efektif kullanacağını hiç düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık