Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bakalım Koon ve Baam tarafından oluşmuş veya oluşturulmuş 3 grup da savaşa gidiyor şuan. Hepsi karşılaşınca ne olacak merak ediyorum, neyse spoiler vermeyin de okuyayım güzelce. :D
Yaa Croco efendi; sana dedim bu manga Korelilerin One Piece'i diye. İlerde açıldıkça açılıyor seri. Şu an okumakta olduğun kısımları heyecanla okuyorsan 350 lerden sonra falan üff ne gaza gelirsin. Hele ki güncelde çok fena olaylar oluyormuş @Raiden falan kuduruyor her hafta. Ben son arctan önceki arcta durdum, biriktiriyorum şu an. :D

Yaa Croco efendi; sana dedim bu manga Korelilerin One Piece'i diye. İlerde açıldıkça açılıyor seri. Şu an okumakta olduğun kısımları heyecanla okuyorsan 350 lerden sonra falan üff ne gaza gelirsin. Hele ki güncelde çok fena olaylar oluyormuş @Raiden falan kuduruyor her hafta. Ben son arctan önceki arcta durdum, biriktiriyorum şu an. :D
Şuan çıkan bölümlerin hepsi türkçeye çevrilmiş mi? Yani türkçesi güncel mi serinin?

Şuan çıkan bölümlerin hepsi türkçeye çevrilmiş mi? Yani türkçesi güncel mi serinin?
Şimdi ön gösterim diye bir şey var tam formatını bilmiyorum onun başkaları daha iyi anlatır. Atıyorum korecede 412 de olsun; ingilizcede 410 da falan oluyor o sırada; birileri birilerinden iki hafta önce mi okumuş oluyor yeni bölümü. Türkçede ise ingilizceden sadece 2-3 bölüm gerideydi sanki. Hatta güncelde de olabilir. Çeviren arkadaş korsanfan üyesiydi bir ara sürekli yazıyordu güncele şu kadar kaldı falan diye. Öyle yani; bayağı yakınmış güncele.

Labsente

Ben bu seriden Siu'nun notları yüzünden nefret etmiştim vakti zamanında. Allahtan Seri, notlar kadar boş ve havada değil. Ama hala alt metnin fazla boşlukta olduğunu düşünüyorum. Yavaş yavaş doldurmaya başladı ama bu tezatlıklar yaratabilir.

Labsente

2-3 bölüm kadar yakında tamam sorun yok eğer 15-20 bölüm varsa arada ki fark o zaman bayağı şeyi çıkar :D
2-3 bölüm önden gidiyormuş o da paralıymış ve ön gösterim gibi düşün oyunlardaki ptr-pts sistemi gibi. Para verip alıyormuşsun, geri dönütlerle şurası şöyle burası böyle diye yazara geri dönüt yapıyorsun en son güncel şeklini alıyor çıkarken. Tower of god ön gösterim başlığındaki sanaldiskte mesela 417'ye kadar var.

2-3 bölüm önden gidiyormuş o da paralıymış ve ön gösterim gibi düşün oyunlardaki ptr-pts sistemi gibi. Para verip alıyormuşsun, geri dönütlerle şurası şöyle burası böyle diye yazara geri dönüt yapıyorsun en son güncel şeklini alıyor çıkarken. Tower of god ön gösterim başlığındaki sanaldiskte mesela 417'ye kadar var.
Anladım, günceler geleyim türkçe de sonra oralara da bakarım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık