Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Ben Baam asansörden çıktığı gibi aa bu baam demiştim. :( Çok belliydi yahu harbiden. Sen Enies Lobby'de Sogeking'in Usopp olduğunu da anlamamışsındır. :D
Lan nereye anlıyon cücük aynı şey mi? :D

Adam neydi ne olmuş? Şimdi hatırladım da herkesi eleyeceğim diyordu, asansörde diğer çocuk çıktığında bile yerde ölü yatanlar falan vardı. Baam gibi arkadaş canlısı birinin bunu yapması mantıksızdı zaten adam tamamen değişmişti kız gibi görünüyordu.

Lan nereye anlıyon cücük aynı şey mi? :D

Adam neydi ne olmuş? Şimdi hatırladım da herkesi eleyeceğim diyordu, asansörde diğer çocuk çıktığında bile yerde ölü yatanlar falan vardı. Baam gibi arkadaş canlısı birinin bunu yapması mantıksızdı zaten adam tamamen değişmişti kız gibi görünüyordu.
Şimdi özellikle açtım baktım 81. bölümün sonuna. Çocuğun bir tek gözleri gösterilmiyor sahnede. Yüzü görüp de nasıl bu Baam değil diyebildin anlayamadım. :D

Şimdi özellikle açtım baktım 81. bölümün sonuna. Çocuğun bir tek gözleri gösterilmiyor sahnede. Yüzü görüp de nasıl bu Baam değil diyebildin anlayamadım. :D
Olum kim olduğunu belli etmemişler, kehkül yapmışlar kız gibi nasıl erkek olduğunu düşüneyim? :D
Bir de kişiliği de tamamen farklı gösterilmişti, düşünmedim yani o olacağını. Kısa saçlı arkadaş canlısı adam gitmiş, bambaşka biri olarka çizilmişti resmen adam. Sonra sonra değişmediği hala aynı olduğunu gördük. :D

Bu arada Rak da harekete geçti reis :D

Üstüne gitmeyin crocomun adam öldü sanmış işte :D artık fug çocuğa naptıysa gözünü kırpmadan milleti eler hale gelmiş ama Baam hala yufka yürekli sen daha bir şey görmedin berserker moda geçtiği zaman daha sevilesi bir karakter oluyor :fool:

Olum kim olduğunu belli etmemişler, kehkül yapmışlar kız gibi nasıl erkek olduğunu düşüneyim? :D
Bir de kişiliği de tamamen farklı gösterilmişti, düşünmedim yani o olacağını. Kısa saçlı arkadaş canlısı adam gitmiş, bambaşka biri olarka çizilmişti resmen adam. Sonra sonra değişmediği hala aynı olduğunu gördük. :D

Bu arada Rak da harekete geçti reis :D
Garip valla. Ben Baam'ın neden öyle davrandığını sorgulamıştım bayağı. Farklı davrandığına göre Baam değildir demek de farklı bir bakış açısı olmuş. :D

Ya ben de Rak'ı çok seviyorum ama hep geri planda kalıyor reis. Öne çıkıp timsah avlayacağı günler yakındır umarım. :D

Garip valla. Ben Baam'ın neden öyle davrandığını sorgulamıştım bayağı. Farklı davrandığına göre Baam değildir demek de farklı bir bakış açısı olmuş. :D

Ya ben de Rak'ı çok seviyorum ama hep geri planda kalıyor reis. Öne çıkıp timsah avlayacağı günler yakındır umarım. :D
Olum benzemiyordu sene ne değişik bir şeysin ya :D

Rak güzel bende beğendim ilk başta değişik gelmişti ama sonra alıştım. :D
Küçük hali falan bayağı şirindi ama büyümüş tekrardan :D

Koon'u aramaya yola çıktı tekrardan, bakalım.

Reis kaplumbağa avlamayı seviyor yalnız :D dişi bir timsah olursa belki avlar :oleyo2:
İşte timsah avlasın derken onu diyordum ben de. Hep Baam hep Baam nereye kadar biraz da Rak nasiplensin. :D
Olum benzemiyordu sene ne değişik bir şeysin ya :D

Rak güzel bende beğendim ilk başta değişik gelmişti ama sonra alıştım. :D
Küçük hali falan bayağı şirindi ama büyümüş tekrardan :D

Koon'u aramaya yola çıktı tekrardan, bakalım.
Onun en sevdiğim özelliği önce varlığını unutturup sonra da hiç beklemediğin bir anda lan burada ne işi var diyeceğin yerlerden fırlaması. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık