Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Hiç bi yanlış yok. Hikaye böyle başlıyor yavaş yavaş her şey oturuyor. Okumaya devam . Biraz kopuk gelebilir ama gayet güzel ilerleyecek
Manga tamamen başka bir yere gidip hikaye atlanmış gibi geldi bana da o yüzden sorma gereği duydum. En alt katlardan 20 katı göstermeye başlayınca birden ne oluyor dedim. Sağol :)

Daha yeni mi okuyorsun la, timsah senin adamın olur. Oku da takıldığın yerleri sor. Tog bilgilerini tazeleyelim seninle.
Selim şimdi okuyorum bayağı da okudum 2 cildin 20 bölümünü okudum diğer bölümleri falan okumqdım da anında 6 yıl zaman atlaması olmuş ortalık falan karışmış. Adamlar en alt kattayken en üstlere kadar çıkmışlar sanırım bu arada. Yani pek çok yer gitmiş gibi geldi bana. Kısacası 6 yıl boyunca Baam bile ortalarda olmamış sanırım anlamadım bu olayı tam olarak. Mangaka niye böyle bir olaya başvurmuş ki?

Selim şimdi okuyorum bayağı da okudum 2 cildin 20 bölümünü okudum diğer bölümleri falan okumqdım da anında 6 yıl zaman atlaması olmuş ortalık falan karışmış. Adamlar en alt kattayken en üstlere kadar çıkmışlar sanırım bu arada. Yani pek çok yer gitmiş gibi geldi bana. Kısacası 6 yıl boyunca Baam bile ortalarda olmamış sanırım anlamadım bu olayı tam olarak. Mangaka niye böyle bir olaya başvurmuş ki?
Baam öldü gösterdiler ya, bunu büyük derin kişiler planladı. Nedenine gelince Baam bir kuralsız. Kuralsız Zahard'ı öldürecek tek kişi demek. Fug bunu istiyor, onu eğitip amaçları için kullanmak. Kulede zaman olayına çok takılma. Androssi Zahard 300 yaşında, insanlar kuleye çok uzun sürede tırmanıyorlar. Hikaye derinliği ve karakter çeşitliliği çok.

Tog kütüphane konusunu az biraz oku, fikir edinirsin. Onun dışında kafana takılan başka şeyler varsa tek tek sor. Seride zaman atlaması şarttı. Her kat için 50 bölüm ayıramazsın sonuçta, bu serinin giriş kısmıydı.

Baam öldü gösterdiler ya, bunu büyük derin kişiler planladı. Nedenine gelince Baam bir kuralsız. Kuralsız Zahard'ı öldürecek tek kişi demek. Fug bunu istiyor, onu eğitip amaçları için kullanmak. Kulede zaman olayına çok takılma. Androssi Zahard 300 yaşında, insanlar kuleye çok uzun sürede tırmanıyorlar. Hikaye derinliği ve karakter çeşitliliği çok.

Tog kütüphane konusunu az biraz oku, fikir edinirsin. Onun dışında kafana takılan başka şeyler varsa tek tek sor. Seride zaman atlaması şarttı. Her kat için 50 bölüm ayıramazsın sonuçta, bu serinin giriş kısmıydı.
Onu az çok anladım zaten de değişik geldi yani. Okuyayım da öyle bakayım, sağol tekrardan.

3 senedir okumuyordum baya birikmiş okuyayım dedim hepsini baya power up almış bizim Siyah kaplumbağa :D ölüm katı ve gizli kat kısımlarını sevdim Seri herhalde bir 10-15 sene daha sürer ayrıntılı işlerse

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık