Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

thosy

@ronin

Aşağı yukarı böyle olması lazım.
Cassano, Emily'i serbest bırakmaya gelmiş. FUG ile beraber çalışan kişiler yaşayan ignition silahlarla ilgili 2 deney yapmış. Birisi yaşayan ignition silah oluşturma, diğeri oluşturulan silahı ayırma(Thorn'un Viole'de çıkarılması sanırım bu).

Emily ayıştırmayı başardıkları bir silahmış. Emily ile işleri bittiğinden onu yok edeceklermiş ama bayan bir araştırmacı buna karşı çıkmış ve onu hayata döndürmeyi başarmış. Bunlar gerçekleşirken bazı diğer araştırmacılar Emily'nin güçlerinin hedeflerine çok faydalı olabileceğini düşünmüş ve ona yardım ediyoruz yalanı altında onun güçlerinden faydalanmışlar.

Otoritelerini kullanıp onu bir aletin içine hapsetmişler ve kontrol altına almayı denemek için bir alet yapmışlar.

Emily'yi kullanıp araştırmaları için bir çok denek getirmek istemişler ama asıl amaçları Emily'yi kullanarak herkes üzerinde kesin kontrol sağlayabilmekmiş. Son ihtiyaçları olan maddi desteği sağlayabilmek için üstteki kişilerle el ele vermişler, ayrıca iki tarafında çıkarı göz önünde bulundurularak onlara turnuvaya karışabilecekleri ortam sağlamışlar.

Son olarak Emily'yi turnuvadan sonra taşıyabilmek için bir alet yapmışlar. Cassano'nun elindeki kırmızı alet, sonradan maviye dönüşüyor.

Orda travellerla ufak bir konuşma geçiyor her şey yalanmıydı vb. tarzı.

Sonra Cassano, Emily'yi aletin içine alıyor "Emily'yi kullanıp bu lanet kuleyi değiştireceğim." diyor.

Arkasından bir flashback giriyor. Cassano, Ilmar'a benimle gel kuleyi değiştirelim diyor. Ilmar ben arkadaşlarımla gidicem vb. diyor. Cassano elveda diyip ayrılıyor.

Sonra Koon ve diğerlerinin olduğu yere geçiyor. Koon, Rak'ın silahını araştırıyor ve ben söyleyince fırlat diyor.

Reflejo thorn'un gerçek gücü ortaya çıkacak diye endişeleniyordum ama anlaşılan boşa endileşelenmişim. Birazdan thorn'u ayıracak aleti getirecek diyor(Cassano'dan bahsediyor sanırım). Sonunda binlerce yıldır beklediğim an geliyor diyor.

Koon şimdi diyor. Rak silahı fırlatıyor, arkasından Koon silahı teleport ediyor. Silah önündeyken bir anda yandan saldırıyor bu sayede. Reflejo light house ile yapılan teleportu farkediyor, arkasından mızrak normal değil diye düşünürken Koon kendini Reflejo'nun önüne ışınlıyor. Reflejo esirim var bişey olmaz diye düşünerek Hwa Ryun'u araya alıyor ama Koon saldırıyor yine de. Esirin varsa n'lmuş diyor.

En on Viole gösteriliyor. Thorn'da birşeyler olurken bitiyor bölüm.

Ya bisey sorucam simdi baam 6 yildir fugda neden oldugunu arkadaslari tam ogrendimi. Yani onları korumak icin 6 yil fug hizmet ettigini.

thosy

Beklendiği gibi gözlüklü adam Gustang çıktı. Adamın kendini göstermesi bile FUG'un geri çekilmesine yetti. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık