Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Nerenin özetini istiyorsun? Son bölüm mü? Hangi kılıçtan bahsediyorsun? Kılıç dediğin Black March mı? Ne istediğini tam anlayamadım.
son bölümün özetini söylemiştim thosy resimlere bakıyorum anca :D

evet evet black march demiştim girişte veriyorya ilk katta ondan bahsediyorum

Yaş dediğimiz sadece bir sayı tamam mı :S
300-500'de baya fark be ferit :D Hwa-Ryun Baama farklı bir türde ihtiyacı var diyelim ama Ana Karakterin nazik ve beyefendi olması etkisi serideki hanımefendilerinin kendisine aşık olmasına sebep oluyor :D Baama aşk lazım olursa Hwa-Ryun aşığıda olur,güzin ablası da öyle bir ilişkileri var gibi.

thosy

son bölümün demiştim thosy :D

evet evet black march demiştim girişte veriyorya ilk katta ondan bahsediyorum
O silah kılıç değil, türkçede ne diye geçiyor tam bilmiyorum ben de. Onu veren kişi prenses Yuri Zahard. http://towerofgod.wikia.com/wiki/Ha_Yuri_Zahard

Bu bölümde gördüğümüz kişi Androssi Zahard. http://towerofgod.wikia.com/wiki/Androssi_Zahard

Bölümün özetini yapmak sorun değil ama olayı anlaman için önceki bölümlerden bir çok şey anlatmamız gerekiyor. Bence normal oku tadını çıkar.

Hwa-Ryun Baama farklı bir türde ihtiyacı var diyelim ama Ana Karakterin nazik ve beyefendi olması etkisi serideki hanımefendilerinin kendisine aşık olmasına sebep oluyor :D Baama aşk lazım olursa Hwa-Ryun aşığıda olur,güzin ablası da öyle bir ilişkileri var gibi.

Böyle güzin abla ilişkisi mi olur?

Böyle güzin abla ilişkisi mi olur?
Hwa-Ryun'un amacını tam bilmiyoruz ama Baam'ın güçlenmesini ve Zahardı öldürmesi istediğini yönünde tahmin ediyoruz. Rachela karşı hissettiği minnet,sevgi,aşk veya herneyse önünde bir engel olmaya başladığı zaman ki olacaktır. Rehberimiz devreye girecektir Baam'dan kulede bir tane var amacı neyse Baam'a kesinlikle ihtiyacı var. Yol üstünde gözünde amacı için kullanacağı bir ''şey'' olmaktan aşık olacağı/olduğu kişide olmuş olabilir ama salak değil gereksizce Baam'ı kendine aşık etmekten çok ''kalbime gömerim o zaman'' tribinde bana göre.

Son 2-3 haftadır çok kısa gelmeye başladı bölümler.. Hayırdır inşallah kubo mu kaçtı içine ne oldu..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık