Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Wangnan kendine sadece ''Prens'' diyor. Rüyasında Nia Nia'nın ona demesi bilinçaltına işlediği içindir.
Red light district Korece'de de bulunan bir deyim olduğu için böyle yorumlanmış
Benzer şekilde bu Wangnan'ın Zahard'ın gayrimeşru çocuğu olduğu anlamına da gelebilir, bunu yadsımıyorum.
Androssi'nin benzetmesi yüzünden bana ilk seçenek mantıklı geliyor.
Bir sürü teori vardır zaten bu konu hakkında şu sıralar.
Bu arada, Prince ve Akraptor, sizleri özleyeceğim.

Ah Tog fanlığını biraz abarttım biliyorum ama kafama bir anda dank etti:
Maschenny Zahard'ın neden Siyah Martı değil de Yeşil Nisan'ı istediğini merak ediyorduk.
Ve şu anda da silahların ne anlama geldiğini öğrendik. Eğer silahlar birleştiğinde anahtarı oluşturacaksa bunları belli yerleri olan yapboz parçaları gibi düşünebiliriz sanırım.
Silahları isimlerine göre sıralarsak Siyah Marttan sonra Yeşil Nisan geliyor. Yeşil Nisandan sonraysa Sarı Mayıs ve Sarı Mayısın sahibi Koon Maschenny Zahard.
Yani bu silahı seçmesinin sebebi kendi silahıyla ardışık olması olabilir. Eğer alırsa bu sefer gözünü Siyah Mart'a dikecektir.

Garam Zahard'ın sahip olduğu silahlar da ardışıkmış tesadüf olduğunu sanmıyorum.

Ardışık olanlar birleşip yeni bir silah ortaya çıkar mı acaba...
Muhtemelen böyle birşey için Atölyeden biri gereklidir.

Maschenny Zahard'ın neden Siyah Martı değil de Yeşil Nisan'ı istediğini merak ediyorduk.
Ve şu anda da silahların ne anlama geldiğini öğrendik. Eğer silahlar birleştiğinde anahtarı oluşturacaksa bunları belli yerleri olan yapboz parçaları gibi düşünebiliriz sanırım.
Bu bilgiyi bölümde okuyunca, aklıma buna benzer bir fikir gelmişti açıkçası. Böyle bir şeye niyetleniyorsa eğer bu anahtar olayını ve hatta onun perde arkasındakileri de biliyordur Maschenny ama ben buna pek ihtimal vermiyorum. Daha doğrusu düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum.
Bence Maschenny'nin amacı Yeşil Nisan'ın önceki sahibi olan prensesle alakalı gibi. O prenses, Anak'ın annesiydi. Eğer Yeşil Nisan'ı elde ederlerse Anak'a tuzak kurarlar gibi geliyor bana. İsim Avı İstasyonunda ortaya çıkan 2 prensesle iş birliğindeydi sonuçta bizim Maschenny. Yine de emin olmak zor.

Ha ailesinin Yuri'nin tüm seriyi toplayacağıyla ilgili bir beklentisi olduğu yazıyor sayfasında.
Ve kulede 135. katın Zahard'ın prensi tarafından fethedileceğiyle ilgili bir dedikodu var.
Gustang prenslerle ilgili kısma müdahil oldu bile.
Yani bunları sandığımızdan fazla kişi biliyor olabilir.

@Genzo Bir de ilk yüzdeki bir prensesin bir kurallıya ilgi duyması saçma olurdu. Leeso şaşkınlıktan altına sıçıyordu. Maschenny'nin Anak'a bir ilgisi varsa da bunun sebebi Garam Zahard bağlantısını kullanıp elindeki silahları almak/ öldürüp şöhretini arttırmak olurdu.

Son düzenleme:
Ha ailesinin Yuri'nin tüm seriyi toplayacağıyla ilgili bir beklentisi olduğu yazıyor sayfasında.
Ve kulede 135. katın Zahard'ın prensi tarafından fethedileceğiyle ilgili bir dedikodu var.
Gustang prenslerle ilgili kısma müdahil oldu bile.
Yani bunları sandığımızdan fazla kişi biliyor olabilir.

@Genzo Bir de ilk yüzdeki bir prensesin bir kurallıya ilgi duyması saçma olurdu. Leeso şaşkınlıktan altına sıçıyordu. Maschenny'nin Anak'a bir ilgisi varsa da bunun sebebi Garam Zahard bağlantısını kullanıp elindeki silahları almak/ öldürüp şöhretini arttırmak olurdu.
Bu Maschenny'nin Ran ile Maria denilen prensesinde Koon ile bağlantısı var değil mi.?

İsim avı istasyonunda bizim Androssi'yi prensesler arası çekişmede aradan çıkarmak için Anak ile tehdit etmişlerdi sanırım. Ben o noktadan yola çıkarak bunu söyledim.
Son cümledeki teorini de şimdi wiki'deki Garam Zahard bilgilerini okuyunca farkettim. Olabilme olanağı var.

Düzensiz çevriliyor diye bırakmıştım kaldığım yerden devam edeyim. En son Baam da Androssi de isim çalanların patronunu yenmek istiyordu arada kalmışlardı.

Büyük ihtimalle "red-light district" ifadesi 10 ailenin erkeklerinin kuledeki kadınlarla ilişkisinden doğan çocukları ifade ediyor. Sanırım zahard'ın bile vukuatı var. Ölümsüz olduğundan prensesleri bile evlendirip çocuk sahibi olmasın diye kılı kırk yaran bir herifin yaptığı en büyük hata herhalde bu. Hwaryun da zaten bunu söylüyor. Bence altında fazla bir şey aramamak lazım. Zahard'ın gayri meşru çocuğu işte wagnan. Elindeki yüzük de bunun ispatı gibi. "prince of ..." ise Kral'ın çocuğu olduğunu dolaylı yoldan anlatıyor bana göre.

Ah Tog fanlığını biraz abarttım biliyorum ama kafama bir anda dank etti:
Silahları isimlerine göre sıralarsak Siyah Marttan sonra Yeşil Nisan geliyor. Yeşil Nisandan sonraysa Sarı Mayıs ve Sarı Mayısın sahibi Koon Maschenny Zahard.
Yani bu silahı seçmesinin sebebi kendi silahıyla ardışık olması olabilir. Eğer alırsa bu sefer gözünü Siyah Mart'a dikecektir.

Garam Zahard'ın sahip olduğu silahlar da ardışıkmış tesadüf olduğunu sanmıyorum.
Anahtar sadece 13 ay serisi değil ama. Yüzükler de o anahtarın bir parçası. Birleşseler bile yüzükler de lazım. Belki de karaka bu yüzden döne döne kardeşini arıyordur. Rachel da bunun için işbirliği teklif etmiş olabilir. Hatta ve hatta Hwaryun ilk başta wagnan'ı arkadaşını kullanarak anahtarın parçasını fuga yönlendiriyor olabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık