Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Daredewill Biraz HxH atmosferi sezdim hikayede. Karakterlerde Baam - Gon, Koon - Killua, Rak - Leorio gibi. Neyse bakalım okurum biraz daha, 100. bölüme falan gelirim ona göre karar veririm güncele geçip geçmeyeceğime.

@Daredewill Biraz HxH atmosferi sezdim hikayede. Karakterlerde Baam - Gon, Koon - Killua, Rak - Leorio gibi. Neyse bakalım okurum biraz daha, 100. bölüme falan gelirim ona göre karar veririm güncele geçip geçmeyeceğime.
OP'den daha geniş olabilecek bir evren ve kurgusu var. Shonen diyebileceğimiz bir seri ama onu da geçti. Hunter gibi Shonen diyebiliriz. Rak reistir ya, hiç ektra bilgileri okudun mu? Kavga dövüş üzerinden değil ama hikaye üzerinden ilerliyor. Rachel önemli ama Teach gibi senaryo da fazla yer kaplamıyor. Seride istemediğin kadar gizem var. Tabi webtoon farklı gelmiş olabilir daha önce okumaya alışık değilsen, yalnız çizimlerde falan acayip bir seviye atladı. Kesin izle derim, çünkü en iyi serilerden biri bence.

OP'den daha geniş olabilecek bir evren ve kurgusu var. Shonen diyebileceğimiz bir seri ama onu da geçti. Hunter gibi Shonen diyebiliriz. Rak reistir ya, hiç ektra bilgileri okudun mu? Kavga dövüş üzerinden değil ama hikaye üzerinden ilerliyor. Rachel önemli ama Teach gibi senaryo da fazla yer kaplamıyor. Seride istemediğin kadar gizem var. Tabi webtoon farklı gelmiş olabilir daha önce okumaya alışık değilsen, yalnız çizimlerde falan acayip bir seviye atladı. Kesin izle derim, çünkü en iyi serilerden biri bence.
İzle derken animesi yok değil mi bu serinin? :D Sadece manhwa değil miydi? Okuyorum ekstra bilgileri ya. Phantaminum, Zahard hakkında falan ufaktan bilgi verildi. Bakalım dediğim gibi bi 50 bölüm daha okurum.

İzle derken animesi yok değil mi bu serinin? :D Sadece manhwa değil miydi? Okuyorum ekstra bilgileri ya. Phantaminum, Zahard hakkında falan ufaktan bilgi verildi. Bakalım dediğim gibi bi 50 bölüm daha okurum.
Yok yahu animesi falan, yanlış yazmışım, okumalısın. Zevk meselesi ama kime sorarsan sor, okuyabileceğin en iyi serilerden biri.

Seriye başladım. İlk 50 bölümünü okudum ama güncel olan arkadaşlara soracağım, seri ne kıvamda ilerliyor? Baam hep böyle uysal bir tipte mi? Olaylar Rachel'dan çıkacak mı? Yani Baam'ın kuleye tırmanma nedeni değişecek mi? Devam etmem için beni cezbetmesi lazım serinin ilerleyişinin.
ToG okuduğum en keyifli şeylerden biridir, okuyadur.

Peki axis bu TUS'taki mutlak guc mu? Bu guce kulenin icindeki insanlarda sahip olabiliyor mu? Ya da soyle soylesem daha dogru, dis kuleden bahsetmiyorum, yalnizca kulenin disindaki canlilar mi axis gucune sahip olabiliyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık