Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
http://www.webtoons.com/en/fantasy/tower-of-god/season-2-ep-227/viewer?title_no=95&episode_no=308

TOG bu gün itibariyle resmen başka bir seviyeye ulaştı. Ölümsüz ana karakter yandaşları yok bu seride. Ben Prens'i seviyordum ya, Viole'ye diklenen o ilk halleri neydi. Kalbimizdesin Arkraptor ve Prens.
Bunları gördükten sonra artık Rak tarafı da tam olarak güvenli değil. Sabit karakterleri harcamaya başladı SIU. Cehennem treni tam anlamıyla süzgeç olacak gibi bundan sonra. Daha bir sürü karakteri harcayabilir. Cehennem Treni adının hakkını vermeye başladı. Ölüm katında neler görürüz kim bilir.

Yalnız Horyang uyanır da bu ikisinin pert olduğunu öğrenirse, lakabı gibi şeytana döner mi acep :D

Bunları gördükten sonra artık Rak tarafı da tam olarak güvenli değil. Sabit karakterleri harcamaya başladı SIU. Cehennem treni tam anlamıyla süzgeç olacak gibi bundan sonra. Daha bir sürü karakteri harcayabilir. Cehennem Treni adının hakkını vermeye başladı. Ölüm katında neler görürüz kim bilir.

Yalnız Horyang uyanır da bu ikisinin pert olduğunu öğrenirse, lakabı gibi şeytana döner mi acep :D
Adam ta kaç bölüm önce Wangnan'a rehber aracılığıyla birileri ölecek demişti. 1 neyse de 2. kişi sürpriz oldu.
Oradan da Rak ve Yihwa ölmez ama diğerini bilemem.

Horyang'dan bir cacık olmaz. Rachel'ın takımı sağlam, bavulcu kız Yura Ha da az bir şey çıkmayacak gibi.

Kan efektleri de güzeldi.

Yihwa Rak ve kılıç ustasına ne olduğu hakkında... Umarım onların hikayesini yakından takip edersiniz.
Böyle bir şey geçmişti önceki blog yazısında. Son 5-6 blog yazısı da diğer başlıkta var.
Bu ölümler karakter gelişimleri için gerekliydi, Moontari'nin ölümü özensiz olduğu için epey eleştirilmişti. Arc sonu '' hiç kayıp vermedik bile dediler'' :D
Bu sefer hem daha önemli karakterler olduklarından hem de bu eleştiriler yüzünden güzel yapmış.

Muhtemelen şekerci kız ve uçan cücede ölür. İleride Sachi-Boro-Aka-Daniel şeklinde takılırlar.
Cassano da ölür.

@Daredewill

Katılıyorum ölümler olmak zorunda acı gerçek. Ve Akraptor ile Prens sevdiğim karakterlerdi. SİU özellikle Baam'ın tepkilerini iyi bakın dedi. Çocuk kafayı yiyecek.:S

Akraptor Reyiz seni özleyeceğiz.

Ve katılıyorum TOG üstüne çok fena koyarak gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık