Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Wing Tree'deki Urek ve Baek Ryun dışındaki 7-8 adamın aile lideri kadar güçlü olacağını sanmam. Ama aile liderin en güçlü çocuğu ile dövüşebilecek ayardadır. Yani çoğu ilk 50/60 arasındadır diye düşünüyorum. Urek biraz Baam tarzı saf bir adam etrafında sağlam adam toplamıştır genelde bu tip serilerde hep böyle olur :/

Fug'ta ise ilk 100 arasında 4 kişi vardır diye düşünüyorum. 4. Ha jinsung'tur.

Bu arada Baam'dan da ileride bir örgüt bekliyorum. Tanıdığı baya adam oldu.

RED denen kuruluştata güçlü adamlar vardır muhtemelen.
Aynı şekilde Adori Zahard'ın başını çektiği Zahard Kraliyet Korumalarıda var.

Şöyle bir bakarsak Zahard İmparatorluğu'nu ne Wing Tree ne de Fug indirebilir. Acaba Urek'in çocuğu var mı :/

Son düzenleme:
Mazino'ya ayak uydurmaya gerek yok ki zaten. Potansiyelin varsa Mazino zaten seni taşır yanında. Tog'un yapısı itibariyle ne kadar yukarı kattasın, o kadar güçlüsün. Kat gardiyanlarıyla yaptığın shinsoo kontratı genişliyor, daha da iyi itemler çıkıyor karşına vs. Yani potansiyelli kişilere denk geldiyse; Mazino'nun yanlarında bulunması o kişilerin potansiyellerini ortaya koyma hızlarını katlayacaktır zaten.
Başlangıçtan beri onun yanında olmalarının gerekmediği de var bir de. Tırmanışının ortalarında veya sonlarında Mazino'yla denk gelme şansına erişenler de vardır. Tırmanırken Baek Ryun gibi bir canavarla da tanışıp kanka olmuş.
Velhasıl o mizaçtaki bir adam zaten istemese de birçok kişiyi yanına toplamıştır. Çok kısa bir sürede tırmansa bile. Ana karakter havası vardı zaten onda da :D

Atölye dövüşlerine geldim. 146. bölümdeyim şu an ama lütfen şunun spoilerını verin bana. Rachel acı çekecek mi? Sanırım izlediğim tüm diziler, filmler ve animeler içerisinde gördüğüm en kalleş, en adi karakter bu. Artık bu yaptıklarının altında dünyanın en olumlu, en iyimser sebebi bile çıksa, yinede bu karaktere ısınamam. O derece tiksindirdi kendisinden.

Atölye dövüşlerine geldim. 146. bölümdeyim şu an ama lütfen şunun spoilerını verin bana. Rachel acı çekecek mi? Sanırım izlediğim tüm diziler, filmler ve animeler içerisinde gördüğüm en kalleş, en adi karakter bu. Artık bu yaptıklarının altında dünyanın en olumlu, en iyimser sebebi bile çıksa, yinede bu karaktere ısınamam. O derece tiksindirdi kendisinden.
çekmeyecek. hala aynı devam.

227. Bölüm Blog yazısı

Kişisel olarak bir karakteri ölürken çizmek benim için çok zor.

Bundan zevk almıyorum.

Sanırım hikaye acımasız bir rekabete dayandığı için bundan kaçış yok.

Bir yazar olarak böyle sahneleri ve karakterleri çizmekten hoşlanmıyorum.

O yüzden bu sahneleri çizerken bu karakterler kadar acı çekmeye çalışıyorum.

Bu, karakterlere ve bu karakterlere sevenlere karşı bir saygı duruşu niteliğinde.

Böyle şeylere karşı hissizleşmemek istiyorum.

Akraptor ve Prens’i çizemeyecek olmam üzücü.

Raptor’un yüzüğü daha sonra gösterilecek.

Rachel ve Wangnan’ın karmaşık ilişkisi şimdi başlıyor.

Akraptor ve Prens’in ölümünün bu ikisinin ilişkisi üzerindeki etkisi zaman geçtikçe ortaya çıkacak.

Wangnan, Baam ve Rachel’dan farklı bir hikayeye sahip olduğu için hikayesi ilginçleşecek.

Ve Baam’ın, ‘’Kendini Keşfetme Yolculuğu’’nda bir arkadaşını kaybetmesinin onu nasıl etkilediğine dikkat edin.

Son düzenleme:
227. Bölüm Blog yazısı

Kişisel olarak bir karakteri ölürken çizmek benim için zor.

Bundan zevk almıyorum.

Sanırım hikaye acımasız bir rekabete dayandığı için bundan kaçış yok.

Bir yazar olarak böyle sahneleri ve karakterleri çizmekten hoşlanmıyorum.

O yüzden bu sahneleri çizerken bu karakterler kadar acı çekmeye çalışıyorum.

Bu, karakterlere ve bu karakterlere sevenlere karşı bir saygı duruşu niteliğinde.

Bunlara karşı hissizleşmemek istiyorum.

Akrator ve Prens’i tekrar çizememek üzücü.

Raptor’un yüzüğü daha sonra gösterilecek.

Rachel ve Wangnan’ın karmaşık ilişkisi şimdi başlıyor.

Akraptor ve Prens’in ölümünün bu ikisinin ilişkisi üzerindeki etkisi zaman geçtikçe ortaya çıkacak.

Wangnan, Baam ve Rachel’dan farklı bir hikayeye sahip olduğu için hikayesi ilginç olacak.

Ve Baam’ın, ‘’Kendisini Keşfetme Yolculuğu’’nda bir arkadaşını kaybetmesinin onu nasıl etkilediğine dikkat edin.
Eline sağlık. Bunlar için ayrı bir konu açılsa da bir yerde bulunsa hepsi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık