Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu bölümde şu sayfa dikkatimi çekti:
Bu 3 arctir etrafta gezinip gözlemci modunda kalan Cherry la adıyla tanıdığımız tren istasyona geldiğindeyse adı Phonsekal Irure diye tanıtılan ablamızın özellikle gösterilmesi garip geldi.
Asıl ismini başta söylememesi hiç kavgaya katılmaması falan da garip.
Sadece bir tahmin ama daha önce yine Eurasia ailesinden bir Wolhailsong üyesinin kendisini Mrs Strawberry diye tanıttığını görmüştük. Cherry La da Mazino tarafından Baam'ı izlemesi için gönderilmiş bir Wolhailsong üyesi olabilir diye düşünüyorum. Daha önce kurallı üyeler olabildiğinden bahsedilmişti ki trene girmek için kurallı olmaya gerek yok bi ihtimal ranker bile çıkabilir.
Büyük bir sürpriz olarak High ranker çıkıp dövüşe katılsa veya uykuda shinsu okumayla Mazinoyu falan çağırsa bomba olurdu.

Bu bölümde şu sayfa dikkatimi çekti:
Bu 3 arctir etrafta gezinip gözlemci modunda kalan Cherry la adıyla tanıdığımız tren istasyona geldiğindeyse adı Phonsekal Irure diye tanıtılan ablamızın özellikle gösterilmesi garip geldi.
Asıl ismini başta söylememesi hiç kavgaya katılmaması falan da garip.
Sadece bir tahmin ama daha önce yine Eurasia ailesinden bir Wolhailsong üyesinin kendisini Mrs Strawberry diye tanıttığını görmüştük. Cherry La da Mazino tarafından Baam'ı izlemesi için gönderilmiş bir Wolhailsong üyesi olabilir diye düşünüyorum. Daha önce kurallı üyeler olabildiğinden bahsedilmişti ki trene girmek için kurallı olmaya gerek yok bi ihtimal ranker bile çıkabilir.
Büyük bir sürpriz olarak High ranker çıkıp dövüşe katılsa veya uykuda shinsu okumayla Mazinoyu falan çağırsa bomba olurdu.
mazino epey epey oldu gorunmeyeli, gorebilsek super olur! :D

Aynen ölüm katında ölen gardiyan, Renksiz Aralık mı neyin delirttiği Maria Zahard falan efsane olacak gibi ama Tog konusunda alıntı yap da burası kirlenmesin la :(
Sen Kaiser'i sevdin mi? Yasak kata gitsek biran öce, Enryu'yu merak ediyorum, gardiyanı niye öldürmüş? Can sıkıntısından gibi bir şey çıkarsa güzel olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık