Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
yok gecmedi. ama en son sayfada wagnan'ın sacları beyaz oldu. ama sanırım bıçakla alakalı bişey. yani sadece saçma bi fikirdi olmasından korktuğum :D
:D
Wangnan in bu arc guclenmesi lazim, arkadas grubunda bile guclu degil. Ayriyetten z. prensi cikacak buyuk ihtimal. simdiki potansiyelide yok gibi power up almasi lazim. Velhasil alir zaten sadece dusmaninin gucuyle power up almasi sacma, :D icinde gizli potansiyeli vardir oyle guclenir bence.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
:D
Wangnan in bu arc guclenmesi lazim arkadas grubunda bile guclu degil ayriyetten z. prensi cikacak buyuk ihtimal simdiki potansiyelide yok gibi power up almasi lazim velhasil alir zaten sadece dusmaninin gucuyle power up almasi sacma :D icinde gizli potansiyeli vardir oyle guclenir bence :)
Gizli potansiyel falan zaten simdi ortaya cikicak, diger kardeşleri goruyorsun hayvan gibi gucluler. Gucunu sakladigini dusunuyorum ben hoaqinle karsilasana kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gizli potansiyel falan zaten simdi ortaya cikicak diger kardeşleri goruyorsun hayvan gibi gucluler.gucunu sakladigini dusunuyorum ben hoaqinle karsilasana kadar
Gucunu saklamasi anlamsiz,baamla ilk tanistiklarinda kac kere sinavdan gecememisti gizli tutmak istese biraz guc uygulayip sinavi gecerdi yine tum gucunu uygulamadigi surece sorun olmaz ? luffy gibi bir anda power up alir kanimca.

Hoaqin'in biraderlerinden biri daha geliyor. Oldukça badass bir giriş yaptı ancak niye bizim pokemon velediyle füzyon yaptığı merak konusu. Vicente ile beraber bir kopya, Hoaqin ile beraber bir kopya var. Kondüktörün elindeki kopya birleşmenin merkezinde kim olacağını sonuçlandıracak sanırım..

Yeni bolumun sonunda wangnanin saclari beyaz oldu nasil oldu nicin oldu tahmini olan varmi arkadaslar ? neyi nasil dusunsemde wangnanla alakayi baglayamadim.(Wangnan dimi o) :hoo:?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık