Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Androssi daha güzel yemek uğruna yani yükselebilmek için ablalarının ayağını kaydırıyor. Güzel ve sinsi işte. Rachel de böyle. :)

Edit: 177ye geldim. Okumadan uyuyamaz oldum artık. Her gün her fırsatta okuyorum. :(
Androssi birilerini oyuna getirmiyor ki. Kendi gücüyle oralara geliyor. Birilerini de kullanmıyor. Ama Rachel eline geçen her fırsatta birilerini kullanıyor. Androssi,Baam,şimdi de Fug.

Hem ben asaletten bahsettim. Androssi'nin asaletine yanaşamaz sinsi pislik.

Androssi birilerini oyuna getirmiyor ki. Kendi gücüyle oralara geliyor. Birilerini de kullanmıyor. Ama Rachel eline geçen her fırsatta birilerini kullanıyor. Androssi,Baam,şimdi de Fug.

Şu manga işlerinde Sakura ve Orihime ile yarışabilen tek karakter Rachel.

Bilemiyorum. Bence karşısındaki bir çocuk diye fazla yüklenmedi.:D
Hem o var zaten bu dövüşü. mangaka devin karınca ile oynaması mı ne öyle birşeye benzetiyor yani dövüşmüyor bile sadece oynuyor eğleniyor.

Diğer durum ise balinanın içindeler balina zarar görmesin diye muhtemelen shinsoo gücünü sınırladı.

Hayır, Androssinin fbsini unutmuşsun. En zayıf kız kardeş iken oturduğu bir sandalye bile yok, kuru ekmeğe talim ediyor. Sonrasında türlü dalavere ile ablalarını birbirine düşürup eleyerek onların koltuğuna konuyor. Ta ki Baam ile tanışıncaya kadar sinsinin önde gideni. Sonrasında değişiyor tabi Koon gibi.

Rachel mevzusu ise karşılıklı. Kuleye kendisi çıkmak isterken Baam çıkınca Baamı satıyor. Sonrasında Koon, Rachele ders vermek isterken Rachel de Koonu satıyor. En son Fug Baamı kaçırmak için Rachel i kullanıyor buna karşılık Rachel de yükselmek için Fug u kullanıyor. Rachel çok güçsüz. Denge gözetmeksizin kuleye tırmanma ihtimali yok. O yüzden ben yaptıklarını normal buluyorum.

Edit: 202deyim. :(

Hayır, Androssinin fbsini unutmuşsun. En zayıf kız kardeş iken oturduğu bir sandalye bile yok, kuru ekmeğe talim ediyor. Sonrasında türlü dalavere ile ablalarını birbirine düşürup eleyerek onların koltuğuna konuyor. Ta ki Baam ile tanışıncaya kadar sinsinin önde gideni. Sonrasında değişiyor tabi Koon gibi.

Rachel mevzusu ise karşılıklı. Kuleye kendisi çıkmak isterken Baam çıkınca Baamı satıyor. Sonrasında Koon, Rachele ders vermek isterken Rachel de Koonu satıyor. En son Fug Baamı kaçırmak için Rachel i kullanıyor buna karşılık Rachel de yükselmek için Fug u kullanıyor. Rachel çok güçsüz. Denge gözetmeksizin kuleye tırmanma ihtimali yok. O yüzden ben yaptıklarını normal buluyorum.

Edit: 202deyim. :(
Hala güçle alakalı diye hatırlıyorum ama uzun zaman oldu okuyalı. O yüzden o kadar emin değilim. Yine de Androssi ile Rachel karşılaştırılamaz. Kalite farkı var bir kere. Ayrıca Rachel herkesi satıyor. Baam da kuleye onun için giriyor,tırmanmak için değil. Rachel'ı sevmiyorum o yüzden daha fazla yazmak da istemiyorum.

Beğendin mi peki TOG'u? Ayrıca güncele geldikten sonra da axisler hakkındaki bilgileri ve yazarın vermiş olduğu yüksek seviyecilerle ilgili bilgileri tekrardan okursan çok daha fazla bağlanırsın bence. Dövüşleri pek kaliteli olmasa da hikayesi çok sağlam bir seri. Dövüşlerde de bir sürü güç çeşidi ve sınıf oluşturması çok iyi. Ayrıca özel silahlar olması da çok güzel. Tabi takımla tırmanma olayı da bence güzel.

Bir de Mazino çok güçlü aslında. Onun hakkında verdiği bilgileri okuyunca anlarsın ne demek istediğimi.

Hala güçle alakalı diye hatırlıyorum ama uzun zaman oldu okuyalı. O yüzden o kadar emin değilim. Yine de Androssi ile Rachel karşılaştırılamaz. Kalite farkı var bir kere. Ayrıca Rachel herkesi satıyor. Baam da kuleye onun için giriyor,tırmanmak için değil. Rachel'ı sevmiyorum o yüzden daha fazla yazmak da istemiyorum.

Beğendin mi peki TOG'u? Ayrıca güncele geldikten sonra da axisler hakkındaki bilgileri ve yazarın vermiş olduğu yüksek seviyecilerle ilgili bilgileri tekrardan okursan çok daha fazla bağlanırsın bence. Dövüşleri pek kaliteli olmasa da hikayesi çok sağlam bir seri. Dövüşlerde de bir sürü güç çeşidi ve sınıf oluşturması çok iyi. Ayrıca özel silahlar olması da çok güzel. Tabi takımla tırmanma olayı da bence güzel.

Bir de Mazino çok güçlü aslında. Onun hakkında verdiği bilgileri okuyunca anlarsın ne demek istediğimi.
213e geldim. Hakikaten sağlam seri. 10/9 veririm rahat. 2. Sezondan itibaren yazarın yazılarını okumayı bıraktım. Boş muhabbet çeviriyor çoğu zaman. Bunların dışında serinin hikayesi, işlenişi, karakterieri, güç seviyesi, güç unsurları çok güzel ve orjinal. Çok sağlam evren kurmuş adam. Diğer yönden çizimleri çok vasat maalesef. Okudukça insan alışıyor ama ne kadar alışsa da yeterince güzel gelmiyor. Bir de çok fazla seriden çok fazla alıntı var. Arlen in Elini görünce Griffithi de çizecek mi acaba dedim lakin çizmedi. :D Güç seviyesi olarak ise bu serinin karakteri Allah olsa tapılmaz. Shinsoo ya dayandıkları sürece beni cezbetmekten uzaklar. Ben bilek gücü ile ilgileniyorum daha çok. Saitama gibi Bambina gibi karakterler lazım bana :D

Nihayet 228. Bölüm ile tr güncele gelebildim. 2. Kez Baamı itekledi Rachel. Ama bunda Baamın ahmaklığı asıl etken. Ya benimsin ya kara toprağın diyor resmen. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık