Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Konu dışı;
Bu Korece bölümleri okuduğumuz bir raw sitesi vardı. Farkı serilerin de resimlerine bakıyordum merakımdan.
Sitenin linki ölmüş mü neyse bulamadım bir türlü. Var mıdır bulabilecek babayiğit.

Konu dışı;
Bu Korece bölümleri okuduğumuz bir raw sitesi vardı. Farkı serilerin de resimlerine bakıyordum merakımdan.
Sitenin linki ölmüş mü neyse bulamadım bir türlü. Var mıdır bulabilecek babayiğit.
Ses seda hala yok mu Tog’dan?
Yeminle Kore işi manga okumayacaksın. İnsana zulüm yapıyorlar.

birde şu raw sitesini hayrına biri göndersin sevaptır.

one piece ile kazanılan paranın yüzde birini SİU kazansaydı şu seriyi çok daha hızlı götürecek kaynaklara ve yardımcılara sahip olurdu. En kısa zamanda olayları toparlar ve çizmeye başlar diye umut ediyorum.

Part 3 keyifsizdi. Yama düşmanı Doom olayı, aslında abisi iyiymiş düşman Yasratcha. Yok o da iyiymiş asıl düşman Traumeri. Kafes ve Yuva arkları kötüydü baya. Traumeri vs Gustang beklerken de oradan evlendirmeye kaydı. Sanırım Kore sitesinde de ağır eleştiriler geliyor seriye, İngilizce yorumlar "GODA" edasıyla yağ çekme üzerine de olsa. Arayı kötü yorumlar yüzünden verdi herhalde, daha oturaklı yapmak için. One Pieceden bile daha önceleri okuduğum bir seri, ilk kez keyif almadım uzun uzun bölümler boyu. Toparlar umarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık