Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

yalnız 319. bölümde zaten garam eksik bilgi vereceğini herşeyi söylemeyeceğini peşin olarak söylemiş. zamanla herşeyi kendisinin bulacağını. yani burada kandırmaca gibi bi durum yok

O değil kimse Garam'ın Bam'a vermiş olduğu şeyi merak etmemiş :)
Acaba diyorum ay serisinden bi silah yeniden bam'ın eline mi geçti???
Çünkü bam başta kabul etmiyor, bu senin için çok değerli diyor ama Garam ısrar edip -zaten en başından sana aitti diyor.

Edit: resimlere şimdi baktım, verdiği şeyin silaha benzer bi yanı yok.
İletişim için kullandıkları toplara benziyor daha çok.

Son düzenleme:
@Enryuu Geri dönmem mümkün değil çünkü Cletus bunun son mesajı olduğunu söylemiş, ilginç bir tesadüf olmuş :D
Ondan önce konuşmalar tek tek çevrilmiyordu, bi 5-10 satırlık bölüm özetleri oluyordu.

@Xexec Annesinin cebini ona veriyor, merak edecek bir şey yok.

Şimdi dikkatimi çektide bu konu http://korsanfan.com/konu/tower-of-god.610/ 31 Temmuz 2012 tarihinde açılmış ve konunun hemen başında yer alan resim çok ilginç geldi bana :)

Resimde Baam var ve etrafında bir takım yazılar mevcut. Soldan sağa;
Kuralsız
Yalnız
25. Baam
Jyu Viole Grace ve
Canlı, Yaşıyor, Hayatta(alive) yazıyor.
Özelllikle bu son bölümle birlikte çok ilgi çekici bir ayrıntı. Çünkü Baamın aslında öldürüldüğünü ve tanrı tarafından diriltildiğini öğrendik. Ayn zamanda 25.'ninde bununla bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. Birde Yalnız(alone) kelimesi var o da çok ilginç.
Çünkü yalnız kelimesi 25. Baam isminin üzerine yazılırken, Hayatta kelimesi Jyu Viole Grace üzerinde yazılmış.

Bitti mi? Bitmedi. Resimde çoook ama çok ilginç bir ayrıntı daha var. Eminim sizde şuan farkettiniz, Baamın kafasının üzerinde yer alan şeyler sizcede dikene benzemiyor mu? Hemde 3 tane varlar :)

Resim SIU tarafından yapılmışsa eğer geleceğe bir gönderme yapmış demektir ve neleri taa ne zamanlardan planladığının bir göstergesi. Yada resim fun made'tir veya sonradan çıkmıştır, bende bu durumda kendi kendime bişeyler saçmalamış olurum :D

Resmi ve konunun açılış tarihini görünce gaza geliverdim.d.d

Edit deyip işi biraz daha abartayım. Baam Tower of God yazısının üzerinde yer alıyor. Yazıda kuleye benzer bir yapının üzerine yazılmış. Yani Baam kulenin gerçek fatihi olup zirveye çıkacak. (Bravo bana bunu kimse bilmiyordu :D ) Ayrıca orada meşhur gökyüzüde var. Çünkü arkaplandaki resimleri bulutlara benzettim.

Bu kadar yeter hadi ben kaçtım.d

DarkShones

Bu arada yeni fark ettim ama Baam'a 2. kattaki gardiyanda Tatlı ve Ekşi gibi birşey demişti. Birde böyle bir takım var acaba birşeye mi dikkat çekmeye çalışıyor ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık