Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bu arada Urek Mazino , Luslec karşısında sadece fiziksel %30 güç kullanmıştı. Rabadon ve Kirin veyahutta diğerlerine karşı %30'un altında güç kullanmasını bekliyorum. FUG'un güçleri beklentinin hep altında ama Luslec umarım Rabadon ve Kirin'in altında kalmaz.
Sanmıyorum kalacağını. Luslec için onlar çerez niyetine gidecek karakterlerdir.

"Kadınlar ihtiraslarıyla bilinir." sözünün kisvesi altında bir cinsiyete sadakatsizlik iması yapmak komik olmuş. Bu mesajın sonrasında, cinsiyetçilik yaptığın bir mesaja atıfta bulunulmasına hiç şaşırmadım o yüzden.
Kadınlar aslında melektir ve biz erkeklerin allah belasını versin diyen bir insan olmadım olmayacağım. Realist biriyim, kadınlar ihtiras sahibi canlılar. İnsanlar da sadakat ile bilinen varlıklar değiller. Sadakat arayan köpek edinsin. İnsan böyle bir canlı değil.
Her doğumda zorunlu DNA testi yapılsın gibi bir öneri yapalım bakalım taş üstünde taş kalıyor mu, kimler ayaklanıyor. En basit anadolu köylerinde bile ne hikayeler geliyor bırakalım bu cinsiyetçilik masallarını.

Seri üzerinden konuşurken nerelere geldin. Grace de böyle tozpembe mükemmel bir karakter yakıştırılması yapılması komik değil mi? Kuleyi tırmanan herkes başkasının üstüne basarak tırmanıyor. Seride BAAM üzerinden okunduğu için biraz daha pembe bir karakter gibi geliyor.
Kuleyi ilk tırmananların V ve Grace de ddahil hepsi premium şekilde içten pazarlıklı ve kötüdürler buna son derece eminim. Aralarındaki ilişki umrumda olmamakla beraber, bir çizgi romandaki sadakat ya da sadakatsizlik üzerinden ailenize küfür edilmiş gibi davranıp "incindim" moduna girmeniz komik değil mi.

Kadınlar aslında melektir ve biz erkeklerin allah belasını versin diyen bir insan olmadım olmayacağım. Realist biriyim, kadınlar ihtiras sahibi canlılar. İnsanlar da sadakat ile bilinen varlıklar değiller. Sadakat arayan köpek edinsin. İnsan böyle bir canlı değil.
Her doğumda zorunlu DNA testi yapılsın gibi bir öneri yapalım bakalım taş üstünde taş kalıyor mu, kimler ayaklanıyor. En basit anadolu köylerinde bile ne hikayeler geliyor bırakalım bu cinsiyetçilik masallarını.

Seri üzerinden konuşurken nerelere geldin. Grace de böyle tozpembe mükemmel bir karakter yakıştırılması yapılması komik değil mi? Kuleyi tırmanan herkes başkasının üstüne basarak tırmanıyor. Seride BAAM üzerinden okunduğu için biraz daha pembe bir karakter gibi geliyor.
Kuleyi ilk tırmananların V ve Grace de ddahil hepsi premium şekilde içten pazarlıklı ve kötüdürler buna son derece eminim. Aralarındaki ilişki umrumda olmamakla beraber, bir çizgi romandaki sadakat ya da sadakatsizlik üzerinden ailenize küfür edilmiş gibi davranıp "incindim" moduna girmeniz komik değil mi.
Yaptığın cinsiyetçiliğin vurgulanması hiçbir noktada benim "incindiğime" varmıyor, kibirli hezeyanlardan çıkar ancak böyle bir bağlantı. Grace'in toz pembe bir karakter olup olmamasında değilim, pek umrumda değil ve bu kadar kapsayıcı bir bağlamda da konuşmuyorduk zaten. Seride, karakterin sadık olmadığına dair bir işaret yokken; sırf cinsiyetinden ötürü deyyus fantezilerini aratmayan bir teori yazman çirkin. 38 yaşında adamsın, şahsi tecrübelerini topluma genelleyecek yaşı çoktan geçmiş olmalıydın.

Genellemeler yanlış. Sadakat insanların gösterebileceği davranışlardan biri. Sadakatli olan var olmayan var. İhtiras erkekde de var kadın da var. Kimisi kölesi olur kimisi efendisi olur. Her insan sahip bunlara. Red Pill videolarını çok izlemeyin. Evet günümüzde güvenilebilecek insan çok yok. Ama herkese güvenilmeyeceğinin de bilinmesi lazım. İlişkiler çok karmaşıklaştı. İnsan beşer şaşar. Allah iyileri karşına çıkarsın.:D

Zaten Luslec de tam gücünü kullanmadı gibi konuşuyordu. Ayrıca çok kaypak birisi, Cha gibi efendisine bağlı birisidir diye düşünüyordum. Hiç sallamıyor bile Baam’ı, yakıştıramadım.
Baam'da çok efendisi sayılamaz sanki... Efendisinin hayatının içinden geçen mürit mi olur?

Sanmıyorum kalacağını. Luslec için onlar çerez niyetine gidecek karakterlerdir.

l Luslec fena değilmiş ama elbette bir UREK değil sadece yüzdeleri merak ediyorum güç dengesini oturtması açısından. Luslec , bu bölümde ortaya çıkıyor ve urek'in yoluna gene taş koyuyor.
urek, shinworyu ile gemiyi gümletmiş.
devrimciler , urek görünce kaçmaya çalışmış.
luslec, devrimcilere el atmış.
dowon ölmüş ve trau necromancy ile ruhunu almış. yama'yı yemişler mavi seksi hatun silmiş süpürmüş.
trau'nun uzay zaman bükmesi çabuk çözülmüş ve antisini bulmuşlar.
Urek ama resimdeki bakışı Luslec için atmamış ve TRAUyu kesiyo çünkü iki aile liderinin savaşına karışmak istememiş ama necromancy'i görünce canı sıkılıyor ve deli atıyor. bakalım ne olacak.

SIU hikayeyi iyi pişirmeye başladı, ortalık yangın yeri oldu. seriyi bi tekrar okumak lazım ama nerden başlayacağız artık iyice çorba olan bir halide var. hadi hayırlısı yeni bölüm ingilizce çıksın diye beklemeye devam.

Son düzenleme:
Baam'da çok efendisi sayılamaz sanki... Efendisinin hayatının içinden geçen mürit mi olur?
Neymiş sözde zorluklarla büyüsün. Hadi oradan :a: Bildiğin Fug büyüklerine daha ne olduğunu anlamadan atıverdi önüne çocuğu.Dokunmayın demek çok mu zor yani. Sen lidersin yav. Neyse.
Luslec’in sözüne güvenilmezliği bir yana umarım savaşı dışardan manipüle eden ve yeni aile liderleri olmak isteyen grupla Fug ortak olmaz. Urek bu herifleri avlamaya başlayacak muhtemelen.

Dowon ölmüş. Trau Urek'in öldürğü heriflerle beraber onu da alıyor. Olaya Aile liderleri girince büyünün seri için ne kadar önemli olduğunu anladık. Beyaz'da gördüğümüzle kalmayacak gibi. Arlen acaba ne kadar bir azman çıkacak merak ediyorum. Luslec'e o mu öğretti acaba büyüyü?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık