Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bu seride her şey baamın annesi Arlen ile alakalı değil mi o veya bu şekilde.Zahard aşık ,V ile evleniyor.Kuleyi tırmanmak istiyor,zahard baamı öldürüyor.Baamın bedenini koruyor.Arlenin Kehaneti var tanrı elçisini yollayıp cezalandırıcak diye gerçek oluyor kuralsız enyru gelip gardiyana kadar öldürüyor ve dikeni bırakıyor.Baamın dirilmesini sağlıyor.Rachel arleni tanıyor hatta bahsettiği kişi olmak istiyor,ne tesadüf Baam rachelı kaybetmeme isteğiyle kule kapısını açıp kuralsız olarak giriyor.Zahard lanetli ay serisini yapıyor,enne zahard arlenin cebini bulup gerçeği öğrenip,delirip hapsediliyor.Gustang bu olayla birlikte şu an ki planlarını yapmaya koyuluyor.Arlen Grace şu an nerde,napıyor acayip merak ediyorum.Niye baamı yer altında tutuyordu ve niye baamın yanına rachelı yolladı.Hepsi tesadüf mü yoksa arlenin alttan yaptığı planlar mı,kendini gerçekleştiren kehanet gibi

Khun'u severim de yazar hala daha Baam'ın kıçından ayıramadı o kurallıları. Kabullenmek lazım bir noktadan sonra🤫
Bence en büyük sıçtığı nokta o SUI'nin, Baam özel onu biliyoruz da, yanındakilerin çok bir numarası yok, Urek gibi bir hayvanat bile 50 yılda tırmanıyor kuleyi, bizim ekip rekor kıracak neredeyse.

Bence en büyük sıçtığı nokta o SUI'nin, Baam özel onu biliyoruz da, yanındakilerin çok bir numarası yok, Urek gibi bir hayvanat bile 50 yılda tırmanıyor kuleyi, bizim ekip rekor kıracak neredeyse.
Okuyucunun her sezon farklı bir karakterlerle duygusal bağ kurmasını beklemek riskli bir tercih olacaktı. Bir taraftan Baam'ı öbür taraftan onları başka şekilde çizmeye çalışsa bu sefer olaylar arasında yine büyüklük farkı olacağı için izleyiciye geçmeyecekti. Bu şekilde antin kuntin oyunlarla, dramatik iletişimlerle karakterleri canlı tutmaya çalışıyor.
edit: Ki tutan serileri göz önüne aldığımızda koreans tüketici inanılmaz sabırsız ve maymun iştahlı.

Okuyucunun her sezon farklı bir karakterlerle duygusal bağ kurmasını beklemek riskli bir tercih olacaktı. Bir taraftan Baam'ı öbür taraftan onları başka şekilde çizmeye çalışsa bu sefer olaylar arasında yine büyüklük farkı olacağı için izleyiciye geçmeyecekti. Bu şekilde antin kuntin oyunlarla, dramatik iletişimlerle karakterleri canlı tutmaya çalışıyor.
edit: Ki tutan serileri göz önüne aldığımızda koreans tüketici inanılmaz sabırsız ve maymun iştahlı.
Yok TOG benim favori manhwam, Veristas'ı saymıyorum, ama güç işlerinde sıvadı hocam ya, iki aile lideri varken bizimkilerin orada işi yok mesela, tükürükleriyle öldürebilirler çünkü ciddi anlamda :D Ama çok güzel kurguluyor hikayeyi, hala daha haftalık okumaya heves ettiriyor beni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık