Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Ben Arie Hon, Khun, Ha ailesinin Zahard'tan sonra en etkili güçlü aileler olduklarını hatırlıyorum yanlış mıyım?
Arie, Ha ve Khun'un kendisine rakip olaibleceğini söylüyordu, doğru hatırlıyorsun.

tabi meele combat için geçerli bu. farklı yetenekler devreye girerse işler değişebilir.

Son düzenleme:
Zahard'ın gücünün yalnızca gardiyanlardan geldiğini düşünmüyorum açıkçası. Kuleyi tırmanırken bile en güçlüleriydi. Şu an muhtemelen farklı güçleri de var "kaderi değiştirmenin yolunu buldum" demişti verilerin olduğu katta. Bir de olayı saf güç bakımından değerlendirmemek lazım. Kulede büyüsel değişik güçler de var. Örneğin Luslec sanki büyü kullanıyor daha çok ya da Enne'yi mühürleyen güçleri düşünmek lazım bunlar önemli güçler. Urek saf güç açısından çok üstün biri ama o da kuleden çıkamıyor görüldüğü üzere. Demek ki çeşitli büyüler, mühürler, 13 ay serisinin işlevi bunlar farklı güçler gerektiriyor. Baam'ın annesi kuleden çıkmanın yolunu bulmuştu örneğin. Demek ki birinin yenmenin yolu en güçlü olmak değil sadece seride. Kulenin kurallarını değiştirebilmek yönetebilmek de önemli.

Geçiş bölümü gibiydi. Bu geldikleri yerde dikenin bir parçası olma ihtimali var gibime geliyor. Gustang özellikle seçmiş olabilir.

Güzel tespit. Bu eksik taşlar durumu Urek ve Grace hatta master'a bağlanırsa keyifli olur. Urek gene bir güç gösterisiyle bu oyunu da bozabilir adam kuralsızların en kuralsızı gibi takılıyor. %30 percentage güç artırımı vs.. hype devam ediyor ama birde one piece yıllardan beri dragon ve yonkou hypeleri sonunda neler oldu gördük 😂 neyse hype devam edecekse oyunu bozar mı yoksa hoşuna gider ve oynamaya devam ederse kingin kesinlikle peşine düşecektir daha azıyla uğraşmaz, trauyu da sallamaz gibi geliyor. baam king olması en muhtemel kişi gibi duruyor dolayısıyla Urek ve fug satranca ne zaman dahil olacak kısmı merak ettiriyor, geçiş bölümü gibi olmuş ama bu bellerir'i sevmedim. proust efsane bir şey olacaktır görelim lighthouse gücünü belki de opera..
enkidou ile trau nun ( yeni çizimiyle ) SİU mevzuyu kıskançlık, aşk ıvır zıvırdan 10 aileye bağlamaz umarım, zaten dev bir filiz tomurcuklu alanı oyun yeri olarak seçmiş artık manidar mı yoksa siu'nun sevdiği şeylerden biri de yeraltında hapsolan bir şeyler, dowon, cha, doom, leithan ( yılan trau'nun), prenseslerin babası hep birşeyleri böyle devasa çizdiği yerlerin altına gömüyor, enkidou'da baam'ın yeni power up gücü olabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık