Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Olm ilk 100 içinde bu herif ve baam ın mentoru hatta babası gibi birsey daha çok görmemiz lazım dövüşlerde çünkü baam ın yanındakiler şuan yüksek seviyeciler ile kapısacak seviyede değil ayrıca niye sevmiyorsun olm sen bu adamı
Çok fazla panel harcıyor ya. Katlanılmaz hale geldi benim için:d

Çok fazla panel harcıyor ya. Katlanılmaz hale geldi benim için:d
Sanki serinin geldiği konumda böylesi daha iyi ya.Yani ana karakter HR seviyesine geldi ve arclarda artık aile liderlerinden tut aile önde gelenleri vs. cirit atıyor.Bu durumda Koon-Rak gibilerin aksiyon almasındansa bırak Jinsung dövüşsün.İlk iki sezonda olduğu gibi bizimkilerin karşısında kurallilar yok artık.

Sanki serinin geldiği konumda böylesi daha iyi ya.Yani ana karakter HR seviyesine geldi ve arclarda artık aile liderlerinden tut aile önde gelenleri vs. cirit atıyor.Bu durumda Koon-Rak gibilerin aksiyon almasındansa bırak Jinsung dövüşsün.İlk iki sezonda olduğu gibi bizimkilerin karşısında kurallilar yok artık.
Alt tarafı 2 kerecik dövüştü. dsaas NEsi katlanılmaz geldi bu kadar? Gerçi ben de Yama'nın falan almasını isterim. Slayerlar ama boşa Slayerlar gibiler...
Milyarlarca yaşam var kulede. Bir avuç insanın etrafında dönmesi sıkıcı hale getiriyor. Tamam eskiler güç olarak yetersiz ama yenilerden duygusal yatırım yapabileceğimiz karakterler üzerinden gidebilir sanki.. Evreni çok statik hale getirmiş oluyor böyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık