Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Sözde prensesler arasında bir turnuva izleyecektik belki birkaç yüksek seviyeci prenses kapışır sonra ağır ağır ailelerin topyekun savaşına geçeriz diyordum ben. Arch başlar başlamaz prenses savaşı sonlandı ve aile liderleri karşı karşıya geldi. Gerek Karaka Yuri savaşında gerekse istasyonda Kallavan ile savaşılırken bu kurallılara bir şey olmasın diye oradan oraya koşturuyorlardı. Şimdi AA aile liderleriyle diplomasi oyunu oynuyor aralarına girip. Hadi Baam'ı anlarım Urekle yumruk çarpıştırıp sağ kalmış adam. Yuri'yi de anlarım. Diğerleri nasıl dayanıyor bu güç patlamalarına? Ayrıca Yuri neden bu kadar pasif? Koon'un diplomasi yaptığı yerde Yuri Androssi ile aynı seviyede gibi davranıyor. Yahu bu kız Phantamonium'u görüp sağ kalmadı mı neden bu kadar pasif gereksiz bir karakter gibi görüyoruz bu archta. Neredeyse Rak çıkıp aile liderlerine ayar verecek Yuri arkada kendi kendine konuşuyor.

Sanırım Siu artık bu hikayeyi saldı ya da başkası yazıyor senaryoyu. Baam'ın ve yüksek seviyecilerin patlamadan korunmaya çalıştığı sıcaklığı hissetmemek için yüzlerini kapadığı noktada Koon elleri cebinde aile liderlerini izliyor.

Bu AA Eduan'ın doğrudan kanından gizli bir yüksek seviyeci de biz mi bilmiyoruz. Hayır bu karakterler bir eğitim power up falan da almıyor doğrudan sallıyor hikayenin ortasına adam.

Haftaya ne olacağını pek merak etmiyorum artık yine yeni bir yüksek seviyeci koyarlar. İki üç bölüm sonra ölecek gereksiz bir karakterdir bu dal aile lideri falan. Baam power up alır ama tam gücü yetmediği için oradan Koon ile Rak çıkar ve öyle kazanırlar oyunu. Sonra oradan kaçarken hepsi ayrı bir yere gider ve kapanış.

Baam da kaçacak o akvaryumdan belli yani. Leviathan'la yumruk tokuşup öyle döverler oradaki shinheuh mu ne şeyse. AA'ya çok acayip ayar oldum. Niye erteliyosun yüzyılın kavgasını hain herif.

SIU'nun Koon ve Rak'ı salması lazım artık.
Koon Rak yerine Yuri olur psikopat kiz olur bir slayer veya Jinsung'la bu iki aile arasindaki savasta yer alsa cok heyecanli seyler olurdu ama kurallilarla anca oyunlar oluyor. Karakterleri ben de severim de hikayede yerleri biteli cok oluyor.

Koon'un yerine Baam'ın 2 sene uyuması lazımdı. Belki bir süre esir tutulup kendi iç dünyası ile iletişime geçerek kendini geliştirir. Koon ve Rak ise önce 77.katta kendini geliştirip sonra seviyeci olabilir.

Koon'un yerine Baam'ın 2 sene uyuması lazımdı. Belki bir süre esir tutulup kendi iç dünyası ile iletişime geçerek kendini geliştirir. Koon ve Rak ise önce 77.katta kendini geliştirip sonra seviyeci olabilir.
Bu da olmaz, olmamalı çünkü Urek gibi bir hayvan bile 50 senede tırmanıyor kuleyi, bizimkiler tırmanmaya başlayalı kaç sene geçti, benim kendi tahminim 10-15 sene arasıdır(iyi ihtimalle), Rak eski bir soydan, Koon da iyi bir aileden geliyor olabilir(ki direkt soy bile olmayabilir tam hatırlamıyorum), en potansiyeline uğraşmış hallerinde bile 150-200 yıl sürmesi lazım seviyeci olmaları için, Nest arcından sonra biraz güç dengesinde yalpalamaya başladı, son izlediğimiz savaşta bile Baam ve bazı seviyeciler dışında onların orada yanıp kül olması lazım, bir şekilde bağlaması lazım buraları ama nasıl yapacak hiç tahmin edemiyorum.

Bu da olmaz, olmamalı çünkü Urek gibi bir hayvan bile 50 senede tırmanıyor kuleyi, bizimkiler tırmanmaya başlayalı kaç sene geçti, benim kendi tahminim 10-15 sene arasıdır(iyi ihtimalle), Rak eski bir soydan, Koon da iyi bir aileden geliyor olabilir(ki direkt soy bile olmayabilir tam hatırlamıyorum), en potansiyeline uğraşmış hallerinde bile 150-200 yıl sürmesi lazım seviyeci olmaları için, Nest arcından sonra biraz güç dengesinde yalpalamaya başladı, son izlediğimiz savaşta bile Baam ve bazı seviyeciler dışında onların orada yanıp kül olması lazım, bir şekilde bağlaması lazım buraları ama nasıl yapacak hiç tahmin edemiyorum.
2 sene lafın gelişi. Urek veya fug işi hızlandırmak için bazı destekler çıkabilir. Fug 'un test yöneticisi üyeleri bile var. isterseler çok dikkat çekmeden kısa sürede katları çıkabilirler. Mesela tren arçta böyle hızlı bir tırmanma yapmışlardı. Ha ne kadar güçlenirler böyle bir tırmanma ile ? Nasıl kontratlar alırlar?

O süre tam olarak neye göre değişiyor bunu da netleştirmesi lazım.

Yani her girdiğin testi kazanıyorsan en hızlı bitirebileceğin süre belli değil midir? Sıradan rankerlardan bile "60ıncı kata kadar hiçbir testi tekrar etmedim" gibi laflar duyduk.

Diğer kurallılardan daha güçlüysen urek hızında kuleyi tırmanmana ne engel olacak? Top 50.000 seviyesi bi ranker gücünde de olsan urek gücünde de olsan kurallı testlerini ilk denemede rahat geçeceğin kesin sonuçta. Hiç beklemeden testlere girip bitir kuleyi.

Ben yirminci kattakine benzer bi zorluk sıçraması bekliyordum ama olmayacak gibi. Bizimkiler sürekli beleş power up alarak ilerlediği için urekten hızlı bitirecekler bu gidişle.

Koon uyandığında speedrun yaptı ama nasıl yaptı hala anlamıyorum. Sınavlar arası bekleme süresi uzun sanıyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık