Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Hmmm

Ondan çok emin değilim ama Baamla aralarındaki ilişkiyi seviyorum. Romantik temaları severim. Pek çok kişinin Baam'a dibi düşse de Androssi mevzuu biraz daha ciddi gibi. O açıdan 150 bölüm boyu olmayacak olması üzdü.
Androssi'i ben de severim. Aslında ToG'daki her kadın karakteri severim diyebilirim -Rachel hariç-.

Romantizmde Baam'a uygun gördüğüm iki kişi var: Androssi ve Yeon Yihwa. Yuri'yi de çok severim ama Baam'a olan ilgisi aşk ile alakası yok.

Hmmm

Ondan çok emin değilim ama Baamla aralarındaki ilişkiyi seviyorum. Romantik temaları severim. Pek çok kişinin Baam'a dibi düşse de Androssi mevzuu biraz daha ciddi gibi. O açıdan 150 bölüm boyu olmayacak olması üzdü.
Androssi eğlencelidir ama daha çok prenses görecek gibiyiz. İlk uyum bence de onunla.

Yuri'yi de çok severim ama Baam'a olan ilgisi aşk ile alakası yok.
Yuri daha çok abla gibi zaten. Baam'a olan iltifatları da " ne kadar tatlı çocuk yaaa yerim bunu" ekolüne daha yakın.

Romantizmde Baam'a uygun gördüğüm iki kişi var: Androssi ve Yeon Yihwa.
Yani Baam'ın akranları. Gerçi seride yaşlanma olmadığı için akran kavramı da biraz şey ama neyse. Koca koca seviyeci prensesler biraz garip görünmekte :D

Yihwa'da Baam'a karşı bir şey var mı pek çözemedim. Ama Yihwa ve Androssi'nin kişilikleri yakın. Bence Yihwa daha güzel ama Androssi seride genel olarak daha önemli. Androssi'yi tercih ederim.

Androssi eğlencelidir ama daha çok prenses görecek gibiyiz. İlk uyum bence de onunla.
Ya ne kadar prenses görürsek görelim şimdiye kadar o amaçla yaklaşan pek olmadı :D.

Bundan sonra olacsk mı bilmiyorum.

Chpt Summary-------
100% flashback chapter
Yama vs Yas
But it starts with a flashback of Yas
Of the different races and stuff
Apparently there were alot of different races back then
And Yas and Yama's father were friends back then
And also Zahard shows up in the flashback
----A huge chapter

Ilginc bi bölüm geliyo.

Chpt Summary-------
100% flashback chapter
Yama vs Yas
But it starts with a flashback of Yas
Of the different races and stuff
Apparently there were alot of different races back then
And Yas and Yama's father were friends back then
And also Zahard shows up in the flashback
----A huge chapter

Ilginc bi bölüm geliyo.
Bölüm yok mu bu hafta

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık