Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Sanırım Kallavanı küçümsedi ve ona karşı gardını indirdi. Sonuçta bir geçmişleri var. Ama bu sefer karşısındakilere zarar vermekten kaçınması için sebep yok.

Bu mühürlü şey
Şu mühürlenen prenses çıkmasın?!
Destek gibi destek olurdu bizimkilere.
Jinsung değil miydi o? Baamlar mührü açtığında Jinsung ortaya çıktı zaten, yoksa sen başka bir mühürden mi bahsediyorsun.

Ayrıca mühürlü prenses destek değil şu arc için fazlalık olurdu. Kadının sırası 7-8. Gelen aile reisi bile baş edemezdi, tabi ölümsüz olduğundan ölmezdi o da ayrı.

Bu arada şunu yazınca aklıma geldi. Yanlış hatırlamıyorsam Yuri iki silahı uyandırdığında 43. kattaki ölümsüzlerden birini öldürebilmişti, 13 ay silahının bu özelliği anahtarın yarısından geliyor olmalı. Unutanlar için kısaca yazayım. Zahard kuleyi tırmanmayı bırakınca 134. kattan sonrasının geçisini sağlayan anahtarın yarısını eritti ve 13 ay silahını yaptı. Buradan şuna varacağım. Bu 13 ay silahı ile aile reisleri de ölebilir, zira geldikleri yer anlaşma yapmadıkları 135. katın kapısı. Bu yüzden oranın kurallarına bağlı olmadıkları için bu silahlar vasıtalarıyla da ölme ihtimalleri var bence.

O mühürün Jınsung ile alakası olduğunu sanmıyorum.
White; bu mühür benim mührümden bile komplike diyor. Ayrıca gittikleri yerde ne olduğunu bilende yok. Bir şey var ama ne olduğunu bilmiyorlar ve garip şekilde bunu istiyorlar :D (belki biliyorlardır ama söylemiyorlardır) neyse genel olarak jinsung ile alakalı bir mühür olmadığını düşünüyorum ama jinsung reis nasıl çıktı onu da bilmiyorum. İçerden birinin yardım etmiş olması lazım.

Jinsung değil miydi o? Baamlar mührü açtığında Jinsung ortaya çıktı zaten, yoksa sen başka bir mühürden mi bahsediyorsun.

Ayrıca mühürlü prenses destek değil şu arc için fazlalık olurdu. Kadının sırası 7-8. Gelen aile reisi bile baş edemezdi, tabi ölümsüz olduğundan ölmezdi o da ayrı.

Bu arada şunu yazınca aklıma geldi. Yanlış hatırlamıyorsam Yuri iki silahı uyandırdığında 43. kattaki ölümsüzlerden birini öldürebilmişti, 13 ay silahının bu özelliği anahtarın yarısından geliyor olmalı. Unutanlar için kısaca yazayım. Zahard kuleyi tırmanmayı bırakınca 134. kattan sonrasının geçisini sağlayan anahtarın yarısını eritti ve 13 ay silahını yaptı. Buradan şuna varacağım. Bu 13 ay silahı ile aile reisleri de ölebilir, zira geldikleri yer anlaşma yapmadıkları 135. katın kapısı. Bu yüzden oranın kurallarına bağlı olmadıkları için bu silahlar vasıtalarıyla da ölme ihtimalleri var bence.
Bahsettiğiniz Enne Zahard olması lazım diye hatırlıyorum ama bence burada mühürlenen o değil ama bekleyip göreceğiz, zaten mühürlü de olmaması gerek zamanında Garam(Floor of Death katındaki prenses) konuştuğuna göre.

Ayrıca aile liderlerinin gücünü çok küçük görüyorsun sanırım, bunların tebaasından olan hiç kimse aile liderleri ile aşık atamaz, anca Baam gibi, Urek gibi, Enryu gibi kuralsızlar onlar için bir tehlike, 134 kat içinde geri kalanlar ise sadece Gustang'in de bahsettiği gibi böcek.

Bahsettiğiniz Enne Zahard olması lazım diye hatırlıyorum ama bence burada mühürlenen o değil ama bekleyip göreceğiz, zaten mühürlü de olmaması gerek zamanında Garam(Floor of Death katındaki prenses) konuştuğuna göre.

Ayrıca aile liderlerinin gücünü çok küçük görüyorsun sanırım, bunların tebaasından olan hiç kimse aile liderleri ile aşık atamaz, anca Baam gibi, Urek gibi, Enryu gibi kuralsızlar onlar için bir tehlike, 134 kat içinde geri kalanlar ise sadece Gustang'in de bahsettiği gibi böcek.
Bence de mühürlü olan Enne Zahard değil. Onu yukarıdaki yoruma karşılık yazmıştım.

Kabiliyet konusunda aile liderleriyle aşık atabilecek kişiler var. En üst sıralamada yer alan kişilerin mesela ilk 20'de olanlar, bence güç konusunda sıkıntı çekmezler tek sorun öldürme kabiliyetleri olmaması. Yoksa Enne, Adori, Baek falan bunlar en üstte yer alan isimler, bunlar aile liderleriyle gayet kapışabilecek durumdadırlar, sadece öldüremezler o kadar. Aksi takdirde tutamayacaklarsa bile o zaman yazar onları sıralamada neden o kadar yukarı koydu.
Gustang'a gelirsem, kibirli biri olduğu için o mertebeden konuşması normal. Evet en güçlülerden ve ölümsüz olması da eklenince bu kibri normal, fakat sanmıyorum Gustang'ın tüm gücünü kullanmadan yukarıda saydığım üçlüden biriyle ile kapışabileceğini veya onlara rahatlıkla üstünlük kurabileceğini. Ya da Luslec falan. Hatta bu arcın başında Luslec dahil olursa aile liderleri de dahil olur gibi bir muhabbet vardı, umarım bu arc Luslec gelir de Traumerei ile kapışmalarından daha net kestirimlerde bulunabiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık