Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Ağlaması falan pek sıkıntı değil ya. Her gücün içinden çıkması ve her gücü içine alması bayıcı geliyor. Karakter olarak bana ilgi çekici gelmiyor, Wangnan karakteri mesela daha ilgi çekici, onun gideceği yolu daha çok merak ediyorum.

Zahard karakterinin maceraları da daha ilgi çekici mesela. Keşke onun ve arkadaşlarının yaşadıklarını görseydik.
Bu içine alma şeyi de beni çok rahatsız etti. Düzgün bir açıklaması da yapılmamıştı di mi? :/

Her şeyi yutuyor. Biraz beni de baydı özellikle şu hayvana dönüşme şeyini emmesini istemezdim. Ama korkunç yapıyor bence karakteri. Ne kadar masum kişilikli olsa da canavar.
İman gücüyle, antrenmanla, azimle falan güçlenen mc değil de böyle absürt gücü olan bi canavar görmek benim hoşuma gitti. En baştan ayarsız olmaktan farklı. Niye bilmiyorum bu “yutma” olayı bana korkunç gelmişti. Evrende o kadar tanrısal varlık ve güç var. Bu çocuğun acilen durdurulması lazım yoksa kuleyi yutup gidecek resmen. Ne kadar masum olsa da var olması bile problem. Normal ayarsız güçlü bi mc değil.

Bi de tam “kuralsız” sıfatına yakışır şekilde çocuk bilinen tüm kurallara aykırı bi varlık. Saldırıları güçlü diye değil de “farklı” diye aşırı güçlü adamlara işliyor. Ne yapacağı kestirilemiyor. Tüm dengeleri alt üst etti. Rachel’ın bu çocuğa “sen kulenin canavarısın” demesi doğru olmuş.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık