Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Yani olabilir tabii. Zaten hala Zahard'ı baştan çıkaran güç diye bir soru işareti var. Kuralsızlardaki bu farklı şeyler hala bilinmiyor.

Bu arada attığın bölümde, Baam shinsoyu yönlendirmek için dikenin gücüne daha fazla ihtiyacım var deyip, daha fazla güç çekiyor. Emin misin Baam'ın kendiliğinden shinso kullandığının. Bana göre diken sayesinde kullandığı bariz çünkü.
Haklı olabilirsin şimdi tam hatırlamıyorum.

Aslında bu konular normal ToG başlığında tartışılabilecek konular. Seriyi oradan takip eden arkadaşlar hem bu tartışma ortamına uzak kalıyor hem de o konu kan kaybediyor gibime geliyor. Özellikle spoiler içermeyen tartışmaları o başlıkta mı yapsak?
Dediğin gibi yapalım.

Aslında Baam'ın asıl gücünün tanrı tarafından verilmesi şaşırtmaz, çünkü Baam zaten tanrı tarafından diriltildi. Yani güç Baam'la birlikte doğdu falan :d

Ayrıca kat Gardiyan'ları olmadan shinso olmuyor. Gardiyan'lar kişilerin shinsoyu kullanmasını engelleyebiliyor, ki 43.katta Yuri ve Urek bile shinso kullanamıyordu. Baam ise diken sayesinde kullanıyordu çünkü diken zaten bir tür Gardiyan gücüne sahipti.

Aslında bu Enryu'nun, bir Gardiyan'a karşı nasıl bu kadar iyi shinso (hatta Gardiyan'dan bile iyi) kullandığını açıklıyor. Bir Gardiyan'dan daha iyi shinso kullanabilecek kişi başka bir Gardiyan'dır sonuçta.
Enryu’nun gardiyan olması mantıklı aslında.Biz enyru hakkındaki bilgilerin çoğunu siu’nın paylaştığı bloktan biliyoruz.Birde arlenin kehanetindeki melek olma ihtimali yüksek.Aslında bu gardiyan mevzusunda gardiyanlar katlar arası gidemez diye birşey yok pekala 143. kattan yüksektekiler, bunu başarabilir.Pekala baamı dirilten tanrı tarafından gönderilme ihtimalide var.Bu kadar mevzu olurken rachel sinsisi ne yapıyor acaba telaşlanmadan edemiyorum.Bir bakmışız baama duvarı aşmada yardım eden gustang tarafından yollanmış rachelmış :)

Enryu’nun gardiyan olması mantıklı aslında.Biz enyru hakkındaki bilgilerin çoğunu siu’nın paylaştığı bloktan biliyoruz.Birde arlenin kehanetindeki melek olma ihtimali yüksek.Aslında bu gardiyan mevzusunda gardiyanlar katlar arası gidemez diye birşey yok pekala 143. kattan yüksektekiler, bunu başarabilir.Pekala baamı dirilten tanrı tarafından gönderilme ihtimalide var.Bu kadar mevzu olurken rachel sinsisi ne yapıyor acaba telaşlanmadan edemiyorum.Bir bakmışız baama duvarı aşmada yardım eden gustang tarafından yollanmış rachelmış :)
Enryu Gardiyan değildir ya. Diken'den bahsediyordum orada :d

Rachel'ı önceden sevmezken, şimdi merak eder oldum. Neyin nesi, ne planlıyor vs.

Enyru gardiyan mı çıktı.

Enyru yanlış hatırlamıyorsam Pant gibi bir varlığın(Axis) habercisi değil miydi.?

Seriyi en son kallavan ile ilk dövüşte bırakmıştım galiba. Sonrasında sarmamıştı eskisi gibi şuan ne alemde seri daha iyi mi yoksa aynı seyrinde mi?

Ona göre güncele getireyim kendimi.

Enyru gardiyan mı çıktı.

Enyru yanlış hatırlamıyorsam Pant gibi bir varlığın(Axis) habercisi değil miydi.?

Seriyi en son kallavan ile ilk dövüşte bırakmıştım galiba. Sonrasında sarmamıştı eskisi gibi şuan ne alemde seri daha iyi mi yoksa aynı seyrinde mi?

Ona göre güncele getireyim kendimi.
Bence şimdilik devam etme.

Enryu Gardiyan çıkmadı canım :d yanlış anlaşılma olmuş. Fikir alışverişi yapıyorduk

Bence şimdilik devam etme.

Enryu Gardiyan çıkmadı canım :d yanlış anlaşılma olmuş. Fikir alışverişi yapıyorduk
Bekliyeyim o zaman.

Ben kallavan olayından sonra bırakmıştım. Daha bizimkiler C seviye kurallı iken hadi Baam A seviye kurallı gücünde veya hadi sıradan bir seviyeci gücünde olsun o kallavan karşısında varlık gösterememesi lazımdı ama evankhell'in açtığı yarayıyı(Yanlış hatırlamış olabilirim yarayı açan kişiyi ) genişletiyordu.

Garam Zahard galiba buna tanrının elçisi/meleği diyordu. Bende oradan hatırlıyorum. Bir de Urek gibi dış dünyadan gelme sıradan birisi kule de şov yapıyorsa dış dünyada ki güçlü herhangi birisi o kuledekileri birbirine ekleyip kaçak kat çıkar o kuleye.

Bekliyeyim o zaman.

Ben kallavan olayından sonra bırakmıştım. Daha bizimkiler C seviye kurallı iken hadi Baam A seviye kurallı gücünde veya hadi sıradan bir seviyeci gücünde olsun o kallavan karşısında varlık gösterememesi lazımdı ama evankhell'in açtığı yarayıyı(Yanlış hatırlamış olabilirim yarayı açan kişiyi ) genişletiyordu.

Garam Zahard galiba buna tanrının elçisi/meleği diyordu. Bende oradan hatırlıyorum. Bir de Urek gibi dış dünyadan gelme sıradan birisi kule de şov yapıyorsa dış dünyada ki güçlü herhangi birisi o kuledekileri birbirine ekleyip kaçak kat çıkar o kuleye.
Ha Jingsung açmıştı yarayı, Evankhell sadece farkedip öğrenci olmasına kanaat getiriyor orada. Baam'ın yara olan yere saldırması yarayı büyütmüştü aslında. Şimdi yüksek seviyecilere göz kırpsa da sıralama daraldıkça fark muazzam artabiliyor. Güncelde de Kallavan karşısında varlık gösterebiliyor değil yani. Urek bence hiç de sıradan değil. :) Dedikoduya göre Phant'ı takip ederek kuleye girmiş, yani Phant ile kedi köpek ilişkisi yazıyor kişisel blogunda Sui'nin. Kuralsızlarda pekala muazzam güç oluyor ama ya herkeste vardır ya da o kadar önemli değil ki 10 aileden daha iyi sıralamada olan iki prenses bir de Urek'in kankası var. Baam dışında güç dengesi güzel seride. Ama her seride öyle olur diyip çok da şey yapmamak lazım. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık