Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Bu manganın vermiş olduğu zevkin 1000 de birini One Piece den alsak o bile yeter.Toriko sonlandığı zaman acayip sinirlenmiştim.Daha işlenmemiş devasa içerik vardı seride.Bu mangaya benzer önerebileceğiniz seri varsa sevinirim.Torikoyu 3 sefer baştan okudum.
Çizgi roman alemleri (comics, cartoon, manga, manhwa , manhua, webcomic) içinde Toriko gibi bir seri hakikaten yok, bu acıdan bana göre kendi dalında başyapıttır Toriko

Ancak Toriko gibi bağımlılık yaratan tekrar okuma isteği veren ve aksiyon üzerine kurulu Feng Shen Ji var, okumadıysan kesinlikle tavsiye ederim. O da seinen türünde bir başyapıttır. Aksiyona her türlü doyurur, bir de efsane karakterleri var ki unutulmaz hakkaten

Çizgi roman alemleri (comics, cartoon, manga, manhwa , manhua, webcomic) içinde Toriko gibi bir seri hakikaten yok, bu acıdan bana göre kendi dalında başyapıttır Toriko

Ancak Toriko gibi bağımlılık yaratan tekrar okuma isteği veren ve aksiyon üzerine kurulu Feng Shen Ji var, okumadıysan kesinlikle tavsiye ederim. O da seinen türünde bir başyapıttır. Aksiyona her türlü doyurur, bir de efsane karakterleri var ki unutulmaz hakkaten
Olmaması çok kötü : (

Her okuyuşumda ilk defa okuyormuş gibi o heyecanı yaşıyordum.O mangayı görmüştüm.tortugada çeviriside var.

Forumda bu camiaya yeni girmiş ya da eski olmasına rağmen cahil kalmayı tercih etmiş arkadaşlara sesleniyorum, bu seriyi aradan çıkartın. Daha tatlı bir aksiyon bulabileceğiniz eser yok piyasada.

Seride fan service yapılacak kadın karakter hiç yoktu hatta kadın karakterlerin hepsi maskülendi,olsa çok daha fazla ilgi görebilirdi.Bak Maşima'ya fan service yaparak 5363636 bölüm sattı adam...

Allah'ım ya ne nasıl bir şeysin. One piece senin yapraklarını kemirsin. Zebra'dan sonra Buranchi favorim oldu. Zebra'nın olaylara girişi müthiş. Tam azrail ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık