Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

sabah işte düşünürken aklıma gelmişti adada dışarıyla ilişiğini kesmiş bir halkın olabileceği
yazamadan bölüm çıkmış :D halktan bilgi ve yeni teknikler öğrenebilirler ayrıca komatsudan şu tarzda iyi bir uyanış sahnesi bekliyorum

Şu karpuz ahtapot orjinaldi de deniz treni şeklinde hayvan mı olur yahu doğada içi de tren gibi lüks :D bildiğin water 7 arctaki treni yapayım demiş mangaka.En son komatsuda oyuk oluşmuş hollowa dönmüştü bakalım nasıl kurtulacak. :D

Maymun kral beni pek cezbetmedi.Şöyle King kong gibi devasa olsa daha iyi olurdu.
Ben anlamadım şimdi Dağ mı maymun kral yoksa onun tepesinde felan mı bu maymun kral :flaugh:

Adamlar bildiğin krallık kurmuşlar yahu. Piramit sistemi, üreme/avlanma izni falan. Bu 650 likler piramitin en altındakiler oluyor ona rağmen tek vuruşta yok etmezsen devamlı yenilenip güçleniyorlar.

Özellikle 4 maymun üstünde duruldu. Sanırım geçen arctan farklı olarak hepsini teke tek kapıştıracak mangaka. Gelen yüksek ihtimalle o maymunlardan biriydi. Bambina ile hiç alakası yok çünkü. Ya da banbina nın içindeki iştah da olabilir. Her neyse görünüşe göre o 4 lü maymunların gideri 3-4k dan az değil. Tek sol el power up unun yeteceğini sanmıyorum.

Kalıntılara gelince altını doldurursa çok güzel gidiyor bu eski medeniyet işi. Çölde falanda adamlar efsane yapı yapmışlardı. Birde banamı öyle geldi yoksa o nitro beyazmı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık