Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Bu forumda olduğunu bilsem alıntılardım,
Olmasam, kendi fikirlerin gibi övgüleri almaya devam ederdin yani ? Özür kabahatten büyük.

İnternette Toriko ile ilgili insanların yorumlarını okurken denk gelmiştim
Hadi yorumu kopyaladın olduğu gibi bari takdirleri toplarken "şurada okumuştum bunları, çok uyuşuyor benim bakış açışımla" deyip bir adres gösterir insan.

Kendi fikirlerimi de yazdım zaten bu konuya ayrıca.
Mesajın %3'ü falan olan kısmı mı diyorsun ? Allah razı olsun kendine ait bir şeyler yazdığını belirttiğin için.

Valla baktım dostum. Çünkü yıllardır, internet ortamında blog yazarlığı, forum yorumculuğu yapıyorum o yüzden bu benim gibi birinin gözünde çok büyük bir suç kardeşim.

Bir de hemen özür dilemek yerine, şakaya, geyiğe vurman ayrıca talihsizce idi. Hemen şu mesajı atsan belki "kusura bakmazdık".

Umarım bu sana bir ders teşkil eder, genç arkadaşım.

Bana laf demek düşmez. Ancak 2 yıl gibi uzun bir ban yesin istemezdim şahsen. Biraz ağır ancak bir yandan da her forumun yönetimi, o forum için en iyisini bilir ben bir şey diyemem. Yaptığı da çok ayıptı tabi ancak kendi aklımdaki cezayı düşününce ben 2 yıllık bir ceza geçirmemiştim aklımdan. Ancak karar fark etmeksizin, olaya çok çabuk müdahale eden KF üyeleri ve de yönetimine, emeğe sahip çıkan tavırları sebebiyle çok çok teşekkür ederim. Değerli bir tecrübe oldu.

Bana laf demek düşmez. Ancak 2 yıl gibi uzun bir ban yesin istemezdim şahsen. Biraz ağır ancak bir yandan da her forumun yönetimi, o forum için en iyisini bilir ben bir şey diyemem. Yaptığı da çok ayıptı tabi ancak kendi aklımdaki cezayı düşününce ben 2 yıllık bir ceza geçirmemiştim aklımdan. Ancak karar fark etmeksizin, olaya çok çabuk müdahale eden KF üyeleri ve de yönetimine, emeğe sahip çıkan tavırları sebebiyle çok çok teşekkür ederim. Değerli bir tecrübe oldu.
Bu yüzden mi 2 yıl banlandı ben küfür etti falan sandım.Belki sorunu vardır şakaya vurmuştur falan özür diler kapanır konu ban atılacaksa da atılır ama bu çok olmuş gibi.

Bu yüzden mi 2 yıl banlandı
Sadece o yüzden mi bilemeyiz, belki geçmiş vukuatları ile istiflenen bir birikim vardı Yönetim nezlinde, bilemeyiz. Ancak sadece bu konudan dolayı ise bana da biraz sert göründü ancak dediğim gibi her forumun yönetimi ve ilgilileri, muhakkak o ortam için en iyisini düşünüyorlardır. O yüzden çok da bir şey diyemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık