Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Toriko'nun adıyla ilgili şöyle bir çıkarım gördüm. Tri-color > Torikorooru > Toriko.

Normalde Tori+ko = kuş çocuk deniyordu ama en baştan Toriko'nun adı zaten Tri-color = üç renkli'ymiş. Böylesi daha uygun. Manganın adı spoiler :p

30 cilt çıkardı mı 30 yılda? Takip etmiyorum uzun zamandır, unuttum.
Shimabuu sensei istese öyle bir fanservis yapardı ki... Serideki onca malzemeyi yeyip de dünya güzeli olmayacak biri var mı? Daha önce karıştığı malum suçun da etkisi vardır, damgalanmış sonuçta. Yosaku ve Zebra o kişilikleriyle kadın olsalardı... Melk 2, Rin, Frohze, Nono ile nereye kadar tatmin edebilirsin ki? Jirou ile Setsuno'nun gençliklerini görseydik, çocuklarını görseydik, Guinness'in Jirou'yu emzirdiğini görseydik... Knocking Master Teppei

Ek: Bu arada dango gezegenleri yemek yılanla uğraşmaktan çok daha kolaymış.
@Eustass Captain Kidd

Torikonun en muazzam yanlarından birisi o yüz ifadeleri zaten. Şimabukuro senseiye bu yüzden rape face ustası diyorlar. Diğer serilerden bu alanda çok çok ilerde Toriko, ilerde daha çok göreceksin, özellikle Livebearer bölümlerinde. :D
Başka bir şey demiyorum. :(

@Reiper

Onu bilmiyorum da 7 Kralın hiçbir ağırlığı yok artık. Toriko tek gider hepsine.
Gitsin artık la, seri bitti daha mı gitmeyecek. Luffy KK olduğunda Crackeri Nami olmasa yenemeyecek mi? gibi düşün. :)

Toriko'nun adıyla ilgili şöyle bir çıkarım gördüm. Tri-color > Torikorooru > Toriko.

Normalde Tori+ko = kuş çocuk deniyordu ama en baştan Toriko'nun adı zaten Tri-color = üç renkli'ymiş. Böylesi daha uygun. Manganın adı spoiler :p
Toriko için eģlence değil diyordum, bu ne kadar haklı olduģumun göstergesi işte. :D

Gitsin artık la, seri bitti daha mı gitmeyecek. Luffy KK olduğunda Crackeri Nami olmasa yenemeyecek mi? gibi düşün. :)

Toriko için eģlence değil diyordum, bu ne kadar haklı olduģumun göstergesi işte. :D
Cracker ile o bir değil ki Nami olmadan da ne olacağı belli değil OP'un dinamikleri farklı. Oda'nın karakteri işleyişi farklı. Sen az konunun öncesine bak 7 Kral'a nasıl bakınıldığına hatta kendi yorumlarına.:D Ama seri sonunda yedisi birden teklendi. Bu duruma benzetme yap dersen 4 Yonkou'nun teklenmesine benzetebilirim. OP'ta karşılığı bu olur. Sonu serinin aceleye gelmiştir açımdan.:S

Cracker ile o bir değil ki Nami olmadan da ne olacağı belli değil OP'un dinamikleri farklı. Oda'nın karakteri işleyişi farklı. Sen az konunun öncesine bak 7 Kral'a nasıl bakınıldığına hatta kendi yorumlarına.:D Ama seri sonunda yedisi birden teklendi. Bu duruma benzetme yap dersen 4 Yonkou'nun teklenmesine benzetebilirim. OP'ta karşılığı bu olur. Sonu serinin aceleye gelmiştir açımdan.:S
OPta karşılığı Yonkonun teklenmesi olmaz, 1 vs 1 de yenilmesi olur, ki öyle de olacak zaten. :) Dediģin gibi serilerin dinamiklero farklı. Torikoda güçlü olan zayıfı kesinlikle ezerken OPta ezemeyebiliyor yahut 10 gün kapısmak zorunda kalabiliyor. :)

Acele durumu var ama teklenme durumunda yok.Tekleyen neo .Onlar dan uzun yaşamış,daha fazla ve farklı yiyecekler tüketmiş karakter.Şart belli çeşit ye-iç güçlen.Krallar dünya için güçlüydü ama el yumruğu muhabbeti gibi neo uyandı gücünü gösterdi.Bu op de olmaz şartlar belirsiz.İşte BM.Kendi adasında,kendi şehrinde,kendi kalesinde olaylar çıkıyor hala doğru düzgün müdahale edilmedi.Belirsizliğe karşı çok önceden belli olan sonuçlar var burada.

OPta karşılığı Yonkonun teklenmesi olmaz, 1 vs 1 de yenilmesi olur, ki öyle de olacak zaten. :) Dediģin gibi serilerin dinamiklero farklı. Torikoda güçlü olan zayıfı kesinlikle ezerken OPta ezemeyebiliyor yahut 10 gün kapısmak zorunda kalabiliyor. :)
Evet çünkü normal olanı da bu. Bir sürü durumu var bunun. Piskolojik durumlardan tut dezavantaj avantaj durumlarına kadar her şey etkili.

Ayrıca OP'ta bunun karşılığı Yonkou'nun düşmesi olması nasıl oluyor? Zaten öyle olacağını bildiğimiz için OP'u da bu batağa sürüklemek için şimdi böyle konuşuyorsun.:D Vallaha kutluyorum seni kurnaz adamsın.:D Ama ben bunu neredeyse kaç zamdnır savunuyorum.

Toriko'da sen az bak bundan biraz öncesinde neler konuşulduğuna bir anda 8 Kralın teklenmesiyle o yorumlar arasında fazla mesafe yok.

@Retribution Paladin

Vallaha dostum beni sonuçlar ilgilendiriyor. Yukarıda da yazdım. 8 Kralın sürekli güçlü olduğunu öyle bir durum yaşanmayacağını bunun öncesinde çoğu kişi Reiper'da dahil beklemiyordu düşünmüyordu. O yorumları sen de hatırlarsın. Bir kaç tane evrim geçirtirek bunun işinden çıkıldığını düşünülüyorsa her seri toparlar bu şekilde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık