Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Gezegenleri arka arkaya yutan yılanın seviye olsun o kadar.Tabii abartı olacak.
30 milyonluk adam shichibukai yenerken bir sıkıntı olmaz ama o seviyelerde. :D
Bir şiki 80 milyon bir şiki 400 milyon. Aradaki farka bak. Mangaka Croco yenilince bildiģin has.tir ödülü az mı oldu lan demiş, ödül yükseltmeye başlamış. :D 2 y önce koka yok 2 y sonra uyduruluyor herkes kullanıyor, bu da yetmiyor 2 y ònceki karakterler de kullanıyordu ama ben çizmedime getiriliyor. En azından Torikoda bòyle ahmaklıklar yok. :D

Bir şiki 80 milyon bir şiki 400 milyon. Aradaki farka bak. Mangaka Croco yenilince bildiģin has.tir ödülü az mı oldu lan demiş, ödül yükseltmeye başlamış. :D 2 y önce koka yok 2 y sonra uyduruluyor herkes kullanıyor, bu da yetmiyor 2 y ònceki karakterler de kullanıyordu ama ben çizmedime getiriliyor. En azından Torikoda bòyle ahmaklıklar yok. :D
Serinin başında ödüllerin zirvesi kendi kafasında 100 milyon civarıydı seri ilerledikçe 1 milyar civarı oldu.O konuda kafasında bir şablon yoktu buna eminim.Croco 80 milyondu ama şimdi olsa bunun en az 8 - 9 katı olur garanti.

Torikoda böyle çelişkili bir durum hatırlamıyorum cidden. :D

Fanservice deģiller ondan. ;) Kaliteli seriler herkese hitap etmez. Bkz Berserk, 30 yılda 30 milyon anca satmıştır. Toriko ve Bleach de aynen onun gibi. :)
30 cilt çıkardı mı 30 yılda? Takip etmiyorum uzun zamandır, unuttum.
Shimabuu sensei istese öyle bir fanservis yapardı ki... Serideki onca malzemeyi yeyip de dünya güzeli olmayacak biri var mı? Daha önce karıştığı malum suçun da etkisi vardır, damgalanmış sonuçta. Yosaku ve Zebra o kişilikleriyle kadın olsalardı... Melk 2, Rin, Frohze, Nono ile nereye kadar tatmin edebilirsin ki? Jirou ile Setsuno'nun gençliklerini görseydik, çocuklarını görseydik, Guinness'in Jirou'yu emzirdiğini görseydik... Knocking Master Teppei

Ek: Bu arada dango gezegenleri yemek yılanla uğraşmaktan çok daha kolaymış.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık