Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Bu konuda bence yaniliyorsun sonucta neo dunyadaki menuyle dirilmedi mi?Mavi veya beyaz niye dirilmesin?Benim anlamadigim kirmizi da neoda god yiyince ortaya ciktilar ama Acacia godu 2.kez yemiyor mu niye bu sefer cikti Neo?
İhtimal olarak yazdım. Sonuçta kırmızı ilk bölümden beri tamamen çıkmam için menüyü yemen lazım diyordu. Maviden hiç böyle şeyler duymadık, aksine kırmızıyla yediklerimiz farklı diyordu ilk çıktıģında.

Acacia ikinci kez God yiyor ancak bunun bir önemi yok. Vücut hazır deģilse seytan doģamaz. Neonun tamamen dogması için 500 yıldir besliyorlar Acaciayı anca doğdü Neo. :D

İhtimal olarak yazdım. Sonuçta kırmızı ilk bölümden beri tamamen çıkmam için menüyü yemen lazım diyordu. Maviden hiç böyle şeyler duymadık, aksine kırmızıyla yediklerimiz farklı diyordu ilk çıktıģında.

Acacia ikinci kez God yiyor ancak bunun bir önemi yok. Vücut hazır deģilse seytan doģamaz. Neonun tamamen dogması için 500 yıldir besliyorlar Acaciayı anca doğdü Neo. :D
500 senelik kisim neo ile ogre arasindaki farki ortaya koyuyor ama benim demek istedigim maviye bunu diyorsun da neoda sonucta bu evrenden degil ama bu evrendeki bi menuyle doguyor.Kaka nitronun planini anlatirken dunyanin pisirildigini anlatti ama suan bu konuya deginilmedi sence nolacak?God tamamen pismedi herhalde cunku komatsularin tarafa deginilmedi god tamamen pistiginde toriko bir daha yese diger istahlar neden ortaya cikmasin ki?

Acacia nın ısırdığı yerlerde ne minority ne de yaşam suyu işe yaramıyordu. Toriko god u, center ı ve iştahını yedi. Acaba aynı güce mi sahip oldu? İster misin Acacia dan bi kol veya bi bacak alsın. . :)
Hayır o Neonun gücü, Neonun yedikleri bir daha canlanamıyor, o yüzden minority world ve cure water işe yaramıyor. Acacia Neoyu yeyince Neonun bu özelliģi kendine geçmiş oldu işte. :D

500 senelik kisim neo ile ogre arasindaki farki ortaya koyuyor ama benim demek istedigim maviye bunu diyorsun da neoda sonucta bu evrenden degil ama bu evrendeki bi menuyle doguyor.Kaka nitronun planini anlatirken dunyanin pisirildigini anlatti ama suan bu konuya deginilmedi sence nolacak?God tamamen pismedi herhalde cunku komatsularin tarafa deginilmedi god tamamen pistiginde toriko bir daha yese diger istahlar neden ortaya cikmasin ki?
Olabilir tabi ki, Toriko perfect God ve Center yemedi henüz. Bu iki malzemeyi yeyince vücudu hazır hale geldi diye Mavi ve Beyazı da doğurabilir mangaka. Ama şahsen istemiyorum böyle bir sonucu açikćası, biraz daha Beyazj ve Maviyi saklasin mangaka. :D

Hayır o Neonun gücü, Neonun yedikleri bir daha canlanamıyor, o yüzden minority world ve cure water işe yaramıyor. Acacia Neoyu yeyince Neonun bu özelliģi kendine geçmiş oldu işte. :D

Olabilir tabi ki, Toriko perfect God ve Center yemedi henüz. Bu iki malzemeyi yeyince vücudu hazır hale geldi diye Mavi ve Beyazı da doğurabilir mangaka. Ama şahsen istemiyorum böyle bir sonucu açikćası, biraz daha Beyazj ve Maviyi saklasin mangaka. :D
Toriko center yedi işte. konservenin içinden ruhların tedirdiği center değil mi?

Toriko'nun potansiyel sonunda açıklandı. Oğlu babasına meydan okur ve kazanan bellidir her zaman.:D Star ağlattın demiyeceğim ama duygulandırdın.

Anladığım kadarıyla kırmızı kararını son anda değiştirdi. Serinin temel felsefesi çok keskin; ye ya da yenil! Orta yol yok.

Son bölümlerde serinin geleceği adına epey iddialı sözler söylüyor mangaka. Eğer bu arctan sonra uzaya(diğer evrenler) çıkmazlar ve seri biterse çoğu söz havada kalır.

Çoğu seri iyi başlayıp kötü bir sonla biterken Toriko orta-kötü şekilde başlayıp sonlara doğru çok kaliteli bir şekil kazandı. Serinin ilk arcları son 1-2 yılda çıkan bölümler kadar kaliteli olsaydı top 5 listeme bile girebilirdi.

Yirmiden fazla mangayı güncel takip ediyorum. Toriko yeni bölümünü beklediğim iki seride biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık