Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Acacia dövüşler başladığında dedi ama neo ölümsüz gibi bişi diye.Üstüne bu şeytanların tekrar doğduğunu da biliyoruz.Konağı ölmediği için neo hemen geri geldi bişi yok bunda.Ha dersin neden daha güçlü geldi o da açıklana bilir mevzu.
abi biliyorum adamın ölmeyeceğinide zort diye geri gelmesi çok saçme ne diye Torikolar döbüşüyor bununla veya kırallar. Hadi Blue nitrolar teneke peşinde diğerinin hiç bir cacığı yok :D

abi biliyorum adamın ölmeyeceğinide zort diye geri gelmesi çok saçme ne diye Torikolar döbüşüyor bununla veya kırallar. Hadi Blue nitrolar teneke peşinde diğerinin hiç bir cacığı yok :D
İşte bu yüzden mn ler teneke peşindeymiş öğrenmiş olduk ne var bunda :D Ayrıca o tenekeden çıkan şeytan balığı mı ne boşuna çıkmadı anladık.Ona yedirecekler bir şekil tenekeye falan girmez bu neo.

İşte bu yüzden mn ler teneke peşindeymiş öğrenmiş olduk ne var bunda :D Ayrıca o tenekeden çıkan şeytan balığı mı ne boşuna çıkmadı anladık.Ona yedirecekler bir şekil tenekeye falan girmez bu neo.
abi jiro teli iplemedi bile :D
Midora bile o tenekeden çıkar diye bekliyoruz.
Akacia oraya nasıl sokacan oda çok mantıklı değil :D

Acacia ve Neo sanırsam. Son resimdeki ile ilk resimdeki aynı zaten. Acacia Godı yeyip Neoyu çıkarmış gibi geldi bana.
Ha... Haklısın. Neo diye düşündüm düşünmesine de vücudu bir garip göründüğünden pek emin olamadım.
Tanrı'nın da biraz daha yiyip tüketmesini istiyordum ya. Dediğin gibi yenildiyse, üzüldüm. :(

Bir de şimdi şöyle bir soru var kafamda, Neo dışarı çıktıysa Aca'ya ihtiyacı kalmadı de'mi? Yani şu an istese Aca'yı da yiyebilir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık