Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Dünyadan bir çıkalım daha neler göreceğiz kim bilir? :D Kırmızı Nitroları kendi gezegenlerinden aldılar, muhakkak ki Mavi Evrende Mavi Nitroların yaşadığı bir gezegenleri vardır. Bunlar öncülerdir. Saiyanlar gibi düşünün. Nappa ile Vegeta önden geldiler işte ama bambaşka bir Vegeta gezegeni var zaten. :D
Toriko orjinal değil db çakması diyorsun? :D

Hayır bizimkilere Enbuyu ögreten Atom. Kabarık saćlı olan, sonradan ağzını açıyor. :D Diğer husus yine yanlış uzay gemisinde tüm mavi nitroları çizmemis mangaka 2 3 tanesini gösterdi, sonra kirmızların gezegeninde yan yana 7 tanesini gösterdi. En son kendi yemek masalarında sandalye sayisindan 8 olduğunu ögrendik işte. Hićbir zaman 8ini yanyana çizmedi ama 8 tane Mavi Nitro var daha fazla olsa bahsi geçerdi. :D
Yok zaten ben daha fazla Blue nitro var demiyorum. Bunlar Kırmızı Nitroları bulunca onlardan 1-2 tane güçlü olanları yanlarına aldıklarını sanmıştım misal Air :D
Atom'un Pair'in yerine geçmesinide buna bağladım en güçlü olanlar gidip konserve felan yapıyordur diye düşündüm.

Ne güzel seri tam gaz devam ediyorken şu K(G)am(v)atsu niye gösterilir ki. Tam mutlu olucam bölüm çıktı diye bunu görünce hevesim kaçtı.

Spoilerlerin epeyi fake çıktı. Pathetic diye bir yeni nitro dediler yok. Ya da yanlış anladım ama ne Acacia gördük ne Ashura'yı ne de Yılanı. Teppei'de yoktu. Hepsinden önemlisi Jiro yoktu. Bölüm toparlama bölümü olmuş.

Kutsallar yeniden olaya dahil olacak çiçi ile birlikte. God pişti pişecek, olayları iyice toparladı mangaka. Yalnız Center ile Aimaru ne iş çözemedim. Aimaru herkesi yiyecek mi:oleyo: Bir iş var onda. Her şey yeniden center mi dönecek, orası gizemli geldi. Terry'de geldi iyi oldu.

Take-Ume-Koma bölümleri güzeldi. Ben beğendim. Üç arkadaş birlikte pişirecekler. Neden bilmiyorum hoşuma gitti. Yumuşak bir anıma denk geldi herhalde:p

Bölümün en önemli gelişmesi Zombi geldi. Zombi belki de Satan gibi istemeden dünyanın kurtarıcısı olup efsane olacak. Yoksa sırf şaka olsun diye getirdiğini sanmam. Bu olmasa bile önemli bir aksiyonu olacaktır.

Onların hepsi savaş kurdu mu yav:oleyo: Müthiş görünüyorlar. Karşılarında Center tek başına. Ne olacak orada belirsiz.

Acacia'da Toriko'yu deşmiş, ölümcül yara gibi, daha nasıl yenilenecek. Ölsün de sonra geri döner. İçiryu'yu falan getirsin:p Geçen bölümden sonra bu bölüm mükemmel olacak gibi:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık