Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

kör topal

Deer King'in olayı bana Back Channel gibi geliyor. Misal Aura gibi bir şey açıyor o aura'nın içine isen Back Channel'da olduğu gibi zaman 100-1.000 artık ne ise hızlı ilerliyor. Horse King misal 1.000.000 yaşında mı neydi Deer King bakarsak oda en az o kadar yaşılıdır herhalde üstünde ada bitmiş :D

Bize en güçlü Moon dendi ama umarım bir tek Vakum olayı yoktur. Yoksa çok saçma olur karadelik bile olsa :D
Bu adam zamanı 1000 yıl değil 100 milyon yıl olarak ilerletiyor yalnız tek bakışıyla :D. Moon'un vakum dışında o çektiği maddeleri enerji olarak geri çıkarabilmesi olsun :D.

Zaten Moon'un midesi ölüler diyarına açılıyor, içeride sayısız gurme şeytanı var ve daha önce ölmüş güçlü saisaiyalar falan da geri gelebilir.
Ayrıca Moon'un ve diğerlerinin saldırıları dünyanın da bir kısmını yok edecek muhtemelen. Center sağlam kaldıkça dünyanın kendini yenileyebileceğine güveniyorlar.

Guiness nasıl silkeledi ama. Yerleri süpürdü neo ile. :ehe:

8K'de korku, umutsuzluk, çaresizlik gibi duygular bulunmadığından yediği ayağı da tükürdü. :D

Ya arkadaş bir de bu Joa çok artist lan, hani başkasının bedeninde dirilip, o bedenin şansıyla havalara falan giriyor. O şansla başkalarına caka satıyor falan, okurken acayip irrite ediyor. Bir de saldırısı Derous'un lazerine etki etmediği diye şaşırıyor.
Yok yani ne olmasını bekliyorlar anlamıyorum, mn lerde öyle. Hem o kadar 8k nin gücüne atıfta bulunup sonrada saldırıları etki etmeyince şaşırmaları falan. Yazık lan.

Daha öncede dedim şimdi tekrar diyorum, kralların max halinin 6k + seviyelerinde olması namümkün. Bir de yakalanma seviyesiyle, güç seviyesi bir değil diye biliyorum? Yanlışsam düzeltin. God'un 10k seviyesinde olmasında elbetteki gücü önemli bir faktör ancak, bir kaç yüzyılda bir dirilmesi ve nerede dirileceğinin de belirsizliği bu yakalama seviyesini yükseltiyor haliyle. Yoksa yorumlarda da bahsedildiği üzere, 10k 6k yı hüpletir. Hüprtik niyetine hüpletir.

Toriko ve Star'ın yaş mevzusunu Star hatırlarken, Toriko'nun oralı bile olmaması çok enteresan.

Şimdi Acacia ile Frohze'nin çocukları olduğunu varsaysak ve bölümü okumadığım halde yaptığınız yaş muhabettinden dolayı Toriko ve Star'ın baya büyük yaşlarda olduğunu anlıyoruz. Yani İchiryu'nun gençlik yıllarında Star ve Toriko'nun var olduğu gibi bir şey çıkıyor ortaya?

Ama biz Toriko'nun çocukluğunu gördük. Hem de İchiryu'nun yaşlı halinin gözlerinden?

Toriko serisinde buna cevap bulunur. Gelişimleri bir şekilde durmuş gibi.:D

@Tian

Guinness vs Neo/Acacia :D

@Alpamis

Toriko ve Star muhtemelen arka yolda büyüdüler. Arka yoldaki zaman kavramı da dünyaya göre daha yavaştı, böylelikle 500 yıl önce arka yola bırakıldıkları halde ancak günümüzde doģabildiler. Muhtemelen bunları Frohze planlamıştır. Zira Acacianın içindeki şeytandan yani Neodan korkuyordu Frohze ve bu yüzden yeniden dirilmeyi reddetti. Buna mukabil dünyanın kurtuluşu için çocuklarına özel bir boyut açtı ve onları arka yola bıraktı. Yolun aćılma süresini de bir sonraki eklips olarak belirledi. Ki o eklipsin son olacağını ve Neonun o zaman doğacağını da biliyordu. Bence böyle aćıklayacak mangaka. :D

Son düzenleme:
@Tian

Okudum bölümleri. Acacia ve Frohze'nin çocukları olsa bilirdi herhalde Joa. Acaba kimin çocukları merak ettim.:S Star'ın o şekilde konuşması zaten olayı körüklüyor.

@Alpamis Okumadım deyince şeettiydim neyse. Star'ın bahsettiği yaş mevzusu Frahze & Aca ihtimalini yükseltiyor. Şu an Joa'yı alakadar eden bir isim olması gerekiyor ki o da sahip olduğu beden. :hmm:

@Reiper Ahahahaa.. Aynen, aynen. Çok iyi değil mi. :D
Güzel teori. Helal olsun. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık