Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Mangasına bir başlayamadım şunun, halbuki animesine bu sebep ile başlayıp bitirmiştim:(

Animesinin bittiği yer mangada nereye denk geliyor, bilen var mı genjler, anime son 2 bölüm fillerdi zaten biliyorum izlememiştim son 2 bölümü:D

Edit = Birde türkçe okuyabileceğim bir yer var mı
Hocam bence en başından Mangasını okuyarak başla. Çünkü serinin atmosferine animesi gölge düşürüyor.:S

@Baryshx

En azından manganın ilk bölümünü oku. İlk bölüm her yönden güzeldir. Belki gaza gelirsin:D Animesi ile Mangası arasındaki o muazzam farkı göreceksin. Ben animeyi mangasından sonra izlemiştim ve Toriko karakterleri ile farklı bir dünya vardı gibime gelmişti, alpamis'te yazmış atmosferleri çok alakasız.

Öyle yapacağım saağol.

Animenin yeri ile manganın yeri farklı, gerçi 100'üncü bölümden sonra şekil şemaller iyice kaymıştı :D
Biliyorum. Ama çok rengarenk yapmıştılar. Hele o kaslı adam çizimleri göz kanatır. Yani bence Toriko'yu bir baştan sona Manga'sını okumalısın. Seri o animede ki gibi çok rengarenk bir seri değil.

Neler oluyor yahu. Star kimin çocuğu? Neo, tanrıyı mı ısıracaktı az daha. At ve maymun kral geldi ne taraf ile savaşacaklar, ortam iyice karışacak gibi duruyor.

Neler oluyor yahu. Star kimin çocuğu? Neo, tanrıyı mı ısıracaktı az daha. At ve maymun kral geldi ne taraf ile savaşacaklar, ortam iyice karışacak gibi duruyor.
Şima sensei şuan zirve savaşının tanımını yapıyor resmen. :D Pişirme Festivali de çok sağlamdı ama son savaş çok daha harika ilerliyor. Bleach gibi 1 vs 1 yok, OP gibi de tokat atıp kaçma yok. En güçlüler adam gibi dövüşüyor işte. :D

Şima sensei şuan zirve savaşının tanımını yapıyor resmen. :D Pişirme Festivali de çok sağlamdı ama son savaş çok daha harika ilerliyor. Bleach gibi 1 vs 1 yok, OP gibi de tokat atıp kaçma yok. En güçlüler adam gibi dövüşüyor işte. :D
Star ve Toriko kimin çocuğu, bu konuda teoriler var mı? Nazar değmesin iyi gidiyor seri.

Star ve Toriko kimin çocuğu, bu konuda teoriler var mı? Nazar değmesin iyi gidiyor seri.
Acacia ve Frohzenin ya da Midora ve Frohzenin deniliyor. Star son bölümde Acacia ve Joayi durdurmak benim kaderim gibisinden konuşuyor zira. Tüm oklar ananın Frohze olduğunu gösteriyor ama baba Midora mı Acacia mı belli değil. :D

T

Tokat atıp kaçma ahahaha :D Peki narutoda nasıl oluyor onu da yaz.
Narutoda kovalamaca, elim sende, sobe, simit, halat çekme gibi oyunlar gördüm ama savaşa rastlamadım ben. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık