Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Son bölüm ile Toriko çok iyiydi yahu. Pangaea durumu 10 numara olmuş. Tırt bir seri olarak gördüğüm toriko sonlarda iyi açıldı :D

Son bölüm ile Toriko çok iyiydi yahu. Pangaea durumu 10 numara olmuş. Tırt bir seri olarak gördüğüm toriko sonlarda iyi açıldı :D
Pangaea Şimabukuro senseinin ne kadar planlı hareket ettiğini gösteriyor. Adam en başında tasarlamış ne çizeceğini ve ilk bölümden itibaren planına sadık ilerliyor. Yani sadece sonunu biliyorum gerisi doğaçlama diyen mangakalar gibi değil. :D

Neo'yu et yemeği yaptı ya. Yeter artık yahu krallar sahneye çıksın.
Derous reyizin silüeti bile Buranchiyi içiryu reyizin yanına yollayacaktı az daha. :D Bu hafta Toriko ile devam etmezlerse Kralları gösterir muhtemelen mangaka.

Pangaea Şimabukuro senseinin ne kadar planlı hareket ettiğini gösteriyor. Adam en başında tasarlamış ne çizeceğini ve ilk bölümden itibaren planına sadık ilerliyor. Yani sadece sonunu biliyorum gerisi doğaçlama diyen mangakalar gibi değil. :D

Derous reyizin silüeti bile Buranchiyi içiryu reyizin yanına yollayacaktı az daha. :D Bu hafta Toriko ile devam etmezlerse Kralları gösterir muhtemelen mangaka.
Guinness'den öfke ile dalmasını bekledim ama çok da umursamadı, Jiro öldü bana mısın demedi.:D Göstersin artık kralları.

@Reiper

Ben Toriko'nun saniyesinde yenileceğini düşünmüyorum. Jirou teke gittikten sonra bu mangada herşeyi beklerim ben. Bakarsın toriko tek atar. Beyaz şeytan çıkar and win.

@Reiper

Ben Toriko'nun saniyesinde yenileceğini düşünmüyorum. Jirou teke gittikten sonra bu mangada herşeyi beklerim ben. Bakarsın toriko tek atar. Beyaz şeytan çıkar and win.
Zayıfın güçlüyü yendiği nerde görülmüş yahu? :D Yazdığını okuyan da Jirounun Zongeden tek yediğini falan sanacak. Tek atma zaten yok, Jirouyu yenen adam da ustası yani, eģlence değil. Her seride öğrenciler ustayı geçer ama Toriko bu başkasına benzemez. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık