Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Son birkaç bölüme kadar Joanın Acacianın çıkarları için o masaya gittiğini düşünüyordum
Joa varlığını Acaciaya borçlu. Eğer Acacia istemese Joa olmayacaktı bugün. Acacia son diyara gitmek için ahçıya ihtiyaç duyuyor. O yüzden bilerek Midoraya iyileştiren suyu gösteriyor ki Frohze ölürse yerine aynı vücutta başkası doğabilsin diye. Vücut kıymetli çünkü food luck sağlam. Bu yüzden Joa Acacianın combosu görünüyor şu an için ama her an altından başka iş çıkacak gibi. :D

Kim kaçıyor? Derous buranchinin tam tersine gidiyor dikkat et, Goda gidiyor yani. :D
Şaka yapıyorum ya ama harbi ters gidiyor muş bende Krallar Center'a doğru gidiyor sanmıştım garip
Ek olarak Dareous Dağlardan daha büyük değil miydi ? çizim işi olmuyor ya Anime olsa güzel olurdu :artiz:

Şaka yapıyorum ya ama harbi ters gidiyor muş bende Krallar Center'a doğru gidiyor sanmıştım garip
Ek olarak Dareous Dağlardan daha büyük değil miydi ? çizim işi olmuyor ya Anime olsa güzel olurdu :artiz:
Büyük zaten. Dagların üstünde geziyor reyiz. Buranchi nokta kadar kalmış baksana bir de arada mesafe var bayağı. :D diğer hususta Derous zaten 1. Kıtada yaşıyor centerın olduģu yerde yani, çok yemiştir zaten o centerdan. :D

Büyük zaten. Dagların üstünde geziyor reyiz. Buranchi nokta kadar kalmış baksana bir de arada mesafe var bayağı. :D diğer hususta Derous zaten 1. Kıtada yaşıyor centerın olduģu yerde yani, çok yemiştir zaten o centerdan. :D
Bak şunu diyorum işte Adamın pençesi Dağ kadar ama sanırım onlar dağ değil :D yoksa Buranchi orada karınca gibi görünürdü :D

Bu arada Pangea olayı çok saçma olmuş Center boşta kalınca :D

Bak şunu diyorum işte Adamın pençesi Dağ kadar ama sanırım onlar dağ değil :D yoksa Buranchi orada karınca gibi görünürdü :D

Bu arada Pangea olayı çok saçma olmuş Center boşta kalınca :D
Neden ki? Meteorun düştüğü yer Center işte yani tek kıtanın merkezi. Gurme hücrelerinin getirdiği bereket yüzünden kıta parçalanıyor pangaea oluyor işte. :D

Mavi ya neo ile aynı renk ya da daha önce dövüşmüş.Kırmızı nın umurunda değil de mavi baya gaza geldi.Belki de neo nun gücünü gördü dövüşmek için can atıyor.Aslında beyazı gösterse daha güzel olur.Gerçi beden dayanamaz dedi 2 şeytan ama bişiler yapar belki mangaka :flaugh:

Beyaz çok cool idi. Hiçbir şey umrunda değil gibi adamın.:D Sanki sinekler orda oyun oynuyor da istediği zaman onları halledebilirmiş gibi.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık