Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Aynı su evet. Midora'yı iyileştiren de bu, Frohze'nin mezarına dökülen de. Şimdi tekrar baktım da bölüme, iyileştirici su hasarı aldı diyor. Toriko'nun içinde 2 şeytan varmış hakikaten, Kırmızı ve Mavi diye. :D Mangaka nasıl bağlayacak merak ediyorum. Kırmızı Şeytan, ölümsüz atla oynayacam diyor, umarım sıvamaz. :D

Eğer 2 güç varsa içinde güzel bi power up olur. Herkesin bi yeteneği var, Ses, saç, zehiri kullanma vs vs. Toriko düz tekme tokatla ileriye oynayamazdı. Bence iyi oldu bu :D

toriko ilk uyandıgı zaman starjun ile olan savaşında bu krallar fark ediyodular bir insanın gelip onları geçecegini onun için torikoda farklı birşeyler çıkacagı aşikar idi ama bu benide şaşırttı valla.
Daha çok erken 8 Kral için yahu. Eğer Herackles şimdi yenilirse ve mangaka 8 Kral yerine Nitroları saklarsa fena söverim. :D

Heracles eğer yenilirse bunu kırmızı şeytana bağlar mangaka ve kırmızı şeytanı uzun bir süre piyasaya çıkarmaz toriko gerçekten güçlenene kadar diye düşünüyorum .. Bu arada yeniyim sa :)

gurme hücreleri torikonun içinden dışarımı çıktı tam ne oldu anlamadım ama ikinci yaratıkta on numara imiş.

Geçen bölüm attırdığın tekin ne anlamı kaldı şimdi. Adamın içinden 2.şeytan çıktı ichigo'nun hayaleti gibi artist birşey koskoca krala yumruk attı herif güle oynaya peh

Geçen bölüm attırdığın tekin ne anlamı kaldı şimdi. Adamın içinden 2.şeytan çıktı ichigo'nun hayaleti gibi artist birşey koskoca krala yumruk attı herif güle oynaya peh
Manga sıralaması 2-3 hafta ard arda düşünce mangaka şov yaptırmak istedi ister istemez. 2. canavarın daha önceden kurgulandığını sanmıyorum.

Manga sıralaması 2-3 hafta ard arda düşünce mangaka şov yaptırmak istedi ister istemez. 2. canavarın daha önceden kurgulandığını sanmıyorum.
Gurme hücreleri çok özeldi Toriko'nun, bilmem ne meyvesinden yedikten sonra level atladı falan der hep yaptığı şey kurguya yedirir. Adam tezgahı güzel yere kurmuş usta, yemek yeyip güçleniyorsun yeri geliyor kolun bacağın anında çıkıyor falan kullanır tabi bunları

Gurme hücreleri çok özeldi Toriko'nun, bilmem ne meyvesinden yedikten sonra level atladı falan der hep yaptığı şey kurguya yedirir. Adam tezgahı güzel yere kurmuş usta, yemek yeyip güçleniyorsun yeri geliyor kolun bacağın anında çıkıyor falan kullanır tabi bunları
Gurme hücreleri özeldi, tamam ancak sanki Toriko'yu istediği gibi yansıtamadığı için 2. canavarı oluşturdu. Benim düşüncem bu yönde, yoksa istese tek canavarla da bir çok şey yapabilirdi.

Gurme hücreleri özeldi, tamam ancak sanki Toriko'yu istediği gibi yansıtamadığı için 2. canavarı oluşturdu. Benim düşüncem bu yönde, yoksa istese tek canavarla da bir çok şey yapabilirdi.
Toriko'yu çok güzel yansıttı bence. Karşısında 8 kraldan biri vardı ki adam abartının dibine vurarak anlattı her seferinde bu hayvanları. Toriko şuanki haliyle tek yerdi ve yedi. Sonrasında böyle birşey yapmasının olayı ne ben anlamadım, en sayko en tehlikeli şeytan dediğimiz Toriko'nun şeytanının düştüğü hale bak yazık la

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık