Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Güzel bölümdü,birkaç dakika dayanır diye düşünmüştüm ama anlaşılan aradaki güç farkı çok fazlaymış :p.Toriko birkaç bölüm pasif olucak anlaşılan.Daha sonra vucudu yerine gelir bence o sıkıntı değil.

ya arkadaş manga dediğin böyle olur yenemiyosan yenemiyosun bitti.Yok arkadaşıma laf attın seni yenicem havadan power up felan yok.Favori shounen serim Toriko şuanda

bir konu vardı. "en iyi atılan tek" gibi bir şeydi.
Bunun şıklara eklenmesini istiyorum :oleyo2: ben bu sayıdan aldığım tek zevkini sadece one piece te yaşamışımdır herhalde :good:

Yalnız şöyle bir şey var.
Melki gördüğümüzde herkes bende dahil şöyle dedi.
Çok güçlü bir nitro tarafından kolu koptuğu için yenisi çıkmıyordur [ beyle bir şey işte :D ]
peki şimdi toriko'nun kolu [ bence kafasının yarısı gitmemiştir bize öyle görünüyor sanırım ]
koptu bu kol çıkar mı ?
ÇIKMAZ :ehe:

Yalnız şöyle bir şey var.
Melki gördüğümüzde herkes bende dahil şöyle dedi.
Çok güçlü bir nitro tarafından kolu koptuğu için yenisi çıkmıyordur [ beyle bir şey işte :D ]
peki şimdi toriko'nun kolu [ bence kafasının yarısı gitmemiştir bize öyle görünüyor sanırım ]
koptu bu kol çıkar mı ?
ÇIKMAZ :ehe:
Kol çıkarma olayını unutmuşsun sanırım. Şu seviyedeki Toriko 15 gün yeyip içse Yosaku'nun tohumuyla rahatça kol çıkartır. Melk de aynı şekilde. Melk'in kol çıkartamama olayı etrafta Saiseiya olmamasından kaynaklanıyordur kesin. Hoş Burachi'nin takımında var 1 tane ama Yosaku'nun seviyesi bambaşkaydı, ikiye böldüler adamı. :D

@Darkspeed

Hiç utanmıyon da ha. :( Şu iki sayfa aynı mı şimdi?

Adam bölümün son 6 sayfasını TEK için ayırmış ve betimlemiş. OP'da 750 bölümde toplasan atılan tekler 6 sayfa etmez. :D

Roronoa Zoro

Beyler kusura bakmayın, güzel muhabbetinizi bölüyorum; bi' kurt vardı noldu ona? Merak ettim gece gece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık