Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Reiper;647720[B dedi ki:
İçiryu'nun da kafasının yarısı gitmişti ama anında Food Honor ile yeniledi kendini, Toriko evreninde pek önemli değil öyle şeyler. Kırmızı Nitrolar kafasız aylarca dövüşebiliyor misal.

Elg, At Kral'ın yavrusunun bedenine sahipti. Toriko'da böyle bir olay yok. Hem hücrelerin uyuşmama durumu da var, Elg bir istisna olarak gösterildi o açıdan.

Orasını ben de düşünüp baktım ama Toriko'nunki ile kıyaslanamaz bile, kafasının nerdeyse yarısı gitmiş.
http://www.v-teamoku.com/Toriko/254/9
http://www.batoto.net/read/_/258248/toriko_ch285_by_hi-wa-mata-noboru/16

Nitro meselesinde onların anatomisinden mi kaynaklı yoksa Joa'nın onları tekrar canlandırmasından mı bilmiyoruz.Üstelik insanlarla nitrolar bir değil, kol bacak tamam kas kütlesi, hayati önem taşımıyor.İç organlar yiyecek onuruyla halledilebilir ama onu yenilemesi için sinyal gönderecek bir merkeze ihtiyaç vardır her zaman.Beyin gittikten sonra nasıl tekrar canlandırılabilir?Sanırım burada devreye Acacia'nın aperatifi Merkez giriyor.

Orasını ben de düşünüp baktım ama Toriko'nunki ile kıyaslanamaz bile, kafasının nerdeyse yarısı gitmiş.
http://www.v-teamoku.com/Toriko/254/9
http://www.batoto.net/read/_/258248/toriko_ch285_by_hi-wa-mata-noboru/16

Nitro meselesinde onların anatomisinden mi kaynaklı yoksa Joa'nın onları tekrar canlandırmasından mı bilmiyoruz.Üstelik insanlarla nitrolar bir değil, kol bacak tamam kas kütlesi, hayati önem taşımıyor.İç organlar yiyecek onuruyla halledilebilir ama onu yenilemesi için sinyal gönderecek bir merkeze ihtiyaç vardır her zaman.Beyin gittikten sonra nasıl tekrar canlandırılabilir?Sanırım burada devreye Acacia'nın aperatifi Merkez giriyor.
Beyninin tamamı gitmedi sonuçta yarısı hala duruyor bence Komatsu karanlık teknik ile halledecek.

İçiryu'nun da kafasının yarısı gitmişti ama anında Food Honor ile yeniledi kendini, Toriko evreninde pek önemli değil öyle şeyler. Kırmızı Nitrolar kafasız aylarca dövüşebiliyor misal.

Elg, At Kral'ın yavrusunun bedenine sahipti. Toriko'da böyle bir olay yok. Hem hücrelerin uyuşmama durumu da var, Elg bir istisna olarak gösterildi o açıdan.
Tamam işte orada bir sürü yavru var.Bir tanesi yardım edebilir.Komatsu onlara bakarak bir teknik geliştirir falan ucu çok açık herşey olabilir.Ama ilacı yine atlardan olacak bence.Elg mitoz bölünme geçiriyordu,bence salyaları bile yeterli olmalı bu hayvanların.

Bu haftanın en iyisi kim ?
Shounen Jump'ın haftalık sıralamasında 8. olacak Toriko, bak buraya yazıyorum, dediydi dersiniz. :S

Beyninin tamamı gitmedi sonuçta yarısı hala duruyor bence Komatsu karanlık teknik ile halledecek.
Komatsu sittin sene gelemez daha. Onu beklemek Toriko'nun bu arc olmayışı demektir. Kendi başına bir şeyler yapar bence. Ya Food Honor kullanır, ki bilinci kapanmamış sanırsam. En kötü Şeytanı yardım eder ayağa kalkar Toriko. :D

Shounen Jump'ın haftalık sıralamasında 8. olacak Toriko, bak buraya yazıyorum, dediydi dersiniz. :S

Komatsu sittin sene gelemez daha. Onu beklemek Toriko'nun bu arc olmayışı demektir. Kendi başına bir şeyler yapar bence. Ya Food Honor kullanır, ki bilinci kapanmamış sanırsam. En kötü Şeytanı yardım eder ayağa kalkar Toriko. :D
Yok valla Toriko bu arc için bir daha kalkamaz yani o hasardan sonra iserse Setsuno gelip yardım etse hemen kalkıp dövüşeceğini sanmıyorum artık diğer yemekte :D

Kendi yorumunmuş gibi söylüyorsun.
Yorum yapmış zaten. :D Mangada geçen ise şöyle;

Jirou: ''İçiryu, kardeşler arasında her zaman en güçlüydü ama ben kazanamayınca ağladığım için üzülmemi istemez, tam güç dövüşmezdi, muhtemelen Midora'ya karşı da tam güç kullanmamıştır. ''

Midora: ''İçiryu, ölümüne dövüşse çok farklı bir dövüş olurdu.''

Kardeşleri bile bir şeyde hemfikir ki o da İçiryu'nun öldürmek amacıyla dövüşmediği. Ha tam güç girse kazanır mıydı, belli olmaz, Midora çok iyi evrilmişti çünkü. Bence daha denk bir dövüş olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık